Menu

Święta

Poniedziałek, XX Tydzień zwykły
Rok C, I
Dzień Powszedni albo wspomnienie św. Jana Eudesa, prezbitera

Wyszukiwanie

Polecamy strony

Licznik

Liczba wyświetleń strony:
4603

Statystyki

31 sierpnia odbyły się gminno parafialne dożynki w  Pieszkowie.Rozpoczęły się Mszą świętą koncelebrowaną pod przewodnictwem ks. infułata Adolfa Setlaka

Dziekuję wszystkim za obecność,modlitwę i wspólną zabawę.

Dla naszej parafii to była okazja do zarobienia na długi za remont zabytkowego kościoła.Dziekuję wszystkim którzy przyjeli to ze zrozumieniem i nie żałowali że była właśnie taka intencja tych dożynek.Na pewno Bóg najlepiej wszystkim wynagrodzi.On najlepiej widzi wasz wysiłek i wasze dobre serce.

Wszystkim którzy pomogli w organizowaniu także pod tym kątem.Pani wójt Bożenie Olszewskiej Świtaj,sołtysowi Andrzejowi Piędziakowi.

Sponsorzy którzy szczególnie dużo ofiarowali Ryszard Nałęcz,Roman Pauperowicz ,Waldemar Grzelak i Janusz Znamierowski.Bóg zapłać!

Bóg zapłać pozostałym sponsorom.

1.Bożena Olszewska Świtaj

2.Adam Jarzębiński

3.Genowefa Górska

4.Paweł Herman

5.Zygmunt Markowski

6.Grzegorz Szews

7.Kowalska Barbara

8.Marek Ganik

9.Jan Mordas

10.Czesław Miłosz

11.Henryk Pietkiewicz

12.Władysław Hołub

13.Jan Mierzwa

14.Janusz Kloc

15.Zbigniew Szlajer

16.Janina Zdunek i Jerzy Oleszkiewicz

17.Koło Gospodyń Wiejskich z Kandyt

18.Krzysztof Deluga

19.Waldemar Michalski

20.Tadeusz Karaźniewicz

21.Lucjan Zawada

22.Lucyna Marecka

23.Bożena i Robert Będzińscy

24.Anna i Marek Pasławscy

25.Sklep Astra z Bartoszyc

26.Zakład Karny z Kamińska

27.Barbara Wojtowicz

28.Ks.Leszek Wojcinowicz

29.Stanisław Kowalczyk

30.Grażyna Horak

31.Andrzej Piędziak

32.Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie

 

 

Lista powiększy się o jeszcze kilka osób lub firm .

Bóg zapłać radnym z rady parafialnej i sołeckiej.Sołtysom Jolancie Widlak i Alicji Kuźniak.

Bóg zapłać wszystkim którzy upiekli ciasta,przygotowali potrawy i napoje,przygotowali teren na dożynki.Strażakom.Wszystkim którzy stanęli przy stoiskach mieszkańcom Żołędnika,Janikowa,Pieszkowa,Kań Iławeckich,Pudlikajm,Zielenicy.Bóg zapłać pozostałym miejscowościom:Nerwiki,Jagoty,Bądze,GlądyPiaseczno,które również złożyły się na potrawy.Bóg zapłać młodzieży ,która przygotowała konkurs ofiarodawców.Bóg zapłać Wojewódzkiemu Funduszowi Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej za dofinansowanie nagród do konkursów.Osobom biorącym udział w licytacji przedmiotów.Było już ciemno ale parę przedmiotów udało się wystawić do licytacji.Wiekszość to prace więźniów z Kamińska.Proszę o modlitwę za wykonawców tych prac.Niech podźwigną się z upadku i zaufają Bożemu miłosierdziu.Jezusowi ,który nikim nie gardził.Bóg zapłać wszystkim ,którzy posprzątali teren po zakończeniu dożynek.Jeżeli gdzieś ktoś zostanie pominięty niechcąco przy podziękowaniu pamiętajcie,że on najwięcej otrzyma w niebie o ile przyjmie to z pokorą i  miłością .Ten warunek jednak musi być spełniony.Ja dziękuję ale ostateczna nagroda w niebie a tam każde serce jest dostrzeżone najlepiej.Czasami nie chcę wam za dużo dziękować tutaj ale tylko dlatego żeby jak najwięcej zachować dla was skarbu w niebie.Pamiętajcie o słowach samego Jezusa

Strzeżcie się, żebyście uczynków pobożnych nie wykonywali przed ludźmi po to, aby was widzieli; inaczej nie będziecie mieli nagrody u Ojca waszego, który jest w niebie. Kiedy więc dajesz jałmużnę, nie trąb przed sobą, jak obłudnicy czynią w synagogach i na ulicach, aby ich ludzie chwalili. Zaprawdę, powiadam wam: ci otrzymali już swoją nagrodę. Kiedy zaś ty dajesz jałmużnę, niech nie wie lewa twoja ręka, co czyni prawa, aby twoja jałmużna pozostała w ukryciu. A Ojciec twój, który widzi w ukryciu, odda tobie.

Galeria

Powrót

Menu dodatkowe

  • ółążść‡

Dzisiaj jest

poniedziałek,
19 sierpnia 2019

(231. dzień roku)

Pogoda

Zegar

Sonda

Jak często modlisz się do Ducha Świętego?

Bardzo często

Często

Czasami

Rzadko

Bardzo rzadko


Blok reklamowy

Dźwięk

Brak pliku dźwiękowego