Czwartek, XV Tydzień zwykły
Rok C, I
Dzień Powszedni albo wspomnienie bł. Szymona z Lipnicy, prezbitera

W dniach 29 lipca 9 sierpnia odbędzie się wyjazd na autokarową pielgrzymkę do Medzugorie.

Pierwszy dzień przejazd do Bratysławy .Tam 2 noclegi. 30 lipca zwiedzamy Bratysławę .31 przejazd do Medzugorie i tam 7 noclegów.Pierwszego dnia wejście na górę objawień.Kolejne dni uczestniczymy w Międzynarodowym Festiwalu młodych Mladifest 2019.5 sierpnia wchodzimy na Górę Kriżewac i jedziemy na wodospady Kravica.6 sierpnia jedziemy do Neum .7 sierpnia przejazd na plazę w Zadar.Tam siedzimy do godz.gdzieś 24.00.Nastepnie przejazd na ostatni nocleg do Sanktuarium św.Anny na Górze Św.Anny.9 sierpnia wieczorem będziemy w domu.

Koszt wyjazdu z posiłkami 1500 zł.Młodzież 1200 zł.( Dofinansowanie z rekolekcji ,które prowadzę)

nr konta do przedpłaty 11 1160 2202 0000 0000 8788 7553.

Rzymskokatolicka Parafia Pieszkowo

Pieszkowo 21

11-220 Górowo Iławeckie

Potrzebny ważny dowód osobisty.Na plażach nad  Adriatykiem potrzebne jest obuwie przy wejściu do wody chroniące przed jeżowcami.W Medzugorie potrzebne komórki z funkcją radia(słuchawki potrzebne) lub radio.Można nabyć małe radia w cenie 5-14 Euro w Medzugorie.Na określonej fali można wtedy słuchać tłumaczenie z festiwalu w języku polskim.

czwartek,
18 lipca 2019