Niedziela, XV Tydzień zwykły
Piętnasta Niedziela zwykła

Wyjazd do Medzugorie w tym roku odbędzie się 29 lipca wieczorem. Przejazd do Wiednia i tam  2 nocleg (Easy Room Hostel Vienna). Następnie 3 dni będziemy na Mladifeście. Razem 6 noclegów w Medzugorie (Hostel BiM). Na Górę Objawień wejdziemy 3 sierpnia z rana. Czwartego  wejscie na Górę Kriźewac i na wodpospady w Kravicy .Piąty dzień przejazd na plażę w Neum. Tam można popłynąć statkiem na wyspę.Wieczorem powrót na nocleg w Medzugorie.Nastepnie przy powrocie zatrzymujemy się na dzień i kawałek nocy{do 24.00} na plaży w Zadar.Nastepnie przejazd do Polski do Sanktuarium św.Józefa w Bolesławowie .9 sierpnia wieczorem po ostatnim noclegu w Bolesławowie będziemy w domu. Koszt 1400 zł. Młodzież ucząca sie 1100 zł (pozostała kwota będzie dofinansowana z rekolekcji, które prowadziłem).Opłacone są za tą kwotę noclegi,posiłki i przejazdy. Zaliczka 300 zł. Posiłki - w Medzugorie 3 posiłki dziennie.W Wiedniu natomiast kupimy produkty i zrobimy sami podobnie jak rok temu na plaży w Zadar.Produkty kupione będą z kwoty złożonej na opłacenie wyjazdu.Ze soba potrzebne euro na wejście do toalet(zazwyczaj 50 eurocentów) oraz na statek kto będzie chciał płynąc w Neum -5 euro.Poza tym na pamiątki lub inne osobiste wydatki to już indywidualna sprawa każdego uczestnika.

Wpłata na konto.

RZYMSKOKATOLICKA PARAFIA PIESZKOWO  PIESZKOWO 21 11-220 GÓROWO IŁAWECKIE

Potrzebny ważny dowód osobisty.Na plażach nad  Adriatykiem potrzebne jest obuwie przy wejściu do wody chroniące przed jeżowcami.W Medzugorie potrzebne komórki z funkcją radia(słuchawki potrzebne) lub radio.Można nabyć małe radia w cenie 5-14 Euro w Medzugorie.na określone fali można wtedy słuchać tłumaczenie z festiwalu w języku polskim.

Pozostałe informacje już wkrótce.

niedziela,
15 lipca 2018