Menu

Święta

Niedziela, XX Tydzień zwykły
Rok C, I
Dwudziesta Niedziela zwykła

Wyszukiwanie

Polecamy strony

Licznik

Liczba wyświetleń strony:
1719

Statystyki

Wyjazd do Medzugorie w tym roku odbędzie się 29 lipca wieczorem. Przejazd do Wiednia i tam  2 nocleg (Easy Room Hostel Vienna). Następnie 3 dni będziemy na Mladifeście. Razem 6 noclegów w Medzugorie (Hostel BiM). Na Górę Objawień wejdziemy 3 sierpnia z rana. Czwartego  wejscie na Górę Kriźewac i na wodpospady w Kravicy .Piąty dzień przejazd na plażę w Neum. Tam można popłynąć statkiem na wyspę.Wieczorem powrót na nocleg w Medzugorie.Nastepnie przy powrocie zatrzymujemy się na dzień i kawałek nocy{do 24.00} na plaży w Zadar.Nastepnie przejazd do Polski do Sanktuarium św.Józefa w Bolesławowie .9 sierpnia wieczorem po ostatnim noclegu w Bolesławowie będziemy w domu. Koszt 1400 zł. Młodzież ucząca sie 1100 zł (pozostała kwota będzie dofinansowana z rekolekcji, które prowadziłem).Opłacone są za tą kwotę noclegi,posiłki i przejazdy. Zaliczka 300 zł. Posiłki - w Medzugorie 3 posiłki dziennie.W Wiedniu natomiast kupimy produkty i zrobimy sami podobnie jak rok temu na plaży w Zadar.Produkty kupione będą z kwoty złożonej na opłacenie wyjazdu.Ze soba potrzebne euro na wejście do toalet(zazwyczaj 50 eurocentów) oraz na statek kto będzie chciał płynąc w Neum -5 euro.Poza tym na pamiątki lub inne osobiste wydatki to już indywidualna sprawa każdego uczestnika.

 

Zły duch stara sie bardzo ,żeby zniszczyć to miejsce.Dlatego tęż osoby ,któr chcą tam jechać często spotykaja przed wyjazdem różne okoliczności sprawiajace że ich wyjazd nie dochodzi do skutku.Zbyt wiele traci u osób ,które tam jadą więc podwaja swoje pokusy,zasadzki i wysiłki.Proszę rozważyć gdyby nawet w ostatniej chwili wyszły takie okoliczniści kto jest ich sprawcą i wiecej sie modlić.Wiele osób ,które chciały jechać a  nie pojechały to po prostu ten włąsnie powód.

 

Wyjazd w niedzielę  29  lipca o godz.Wyjazd z parkingu koło koscioła w Pieszkowie.

 

 

 

Wpłata na konto.

 

 11 1160 2202 0000 0000 8788 7553

RZYMSKOKATOLICKA PARAFIA PIESZKOWO  PIESZKOWO 21 11-220 GÓROWO IŁAWECKIE

 

Potrzebny ważny dowód osobisty.Na plażach nad  Adriatykiem potrzebne jest obuwie przy wejściu do wody chroniące przed jeżowcami.W Medzugorie potrzebne komórki z funkcją radia(słuchawki potrzebne) lub radio.Można nabyć małe radia w cenie 5-14 Euro w Medzugorie.na określone fali można wtedy słuchać tłumaczenie z festiwalu w języku polskim.

Pozostałe informacje już wkrótce.

 

Program Mladifestu w tym roku w poniższym linku:

  

 http://www.medjugorje.hr/files/file/29mfestpl.pdf

Menu dodatkowe

  • ółążść‡

Dzisiaj jest

niedziela,
18 sierpnia 2019

(230. dzień roku)

Pogoda

Zegar

Sonda

Jak często modlisz się do Ducha Świętego?

Bardzo często

Często

Czasami

Rzadko

Bardzo rzadko


Blok reklamowy

Dźwięk

Brak pliku dźwiękowego