Wtorek, XXXII Tydzień zwykły
Rok B, II
Wspomnienie świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski

W dniach 2-6 lipca odbędzie się pielgrzymka .Bedziemy między innymi w Częstochowie,Łagiewnikach,Zakopanym,Zabawie.Koszt pielgrzymki 540 zł.przedpłata 100 zł.

2.VI. wyjazd o godz.6.00 z parkingu koło kościoła w Pieszkowie,przejazd do Częstochowy.Msza św w kaplicy Cudownego Obrazu NMP.Apel.Nocleg w Domu Pielgrzyma

3.VI.przejazd do Wieliczki i tam 3 godzinne zwiedzanie kopalni.Następnie przejazd do miejscowości Zabawa,miejsce zwiazane z bł.Karoliną Kóżkówną.Przejazd na nocleg w Zakopanem.

4.VI.przejście na Morskie Oko, czas wolny na bazarku, w Sanktuarium na Krzeptówkach.

5.VI.przejazd do Krakowa i zwiedzanie Starego Miasta z przewodnikiem,wieczorem przejazd do Łagiewnik i Msza w sanktuarium Miłosierdzia Bożego.Nocleg w domu siostry Faustyny.

6.VI.Msza w Łagiewnikach i powrót przez Łowicz.Tam zatrzymujemy się na starówce na jakąś godzinę .Powrót do Pieszkowa.

Częstochowa

Wieliczka,Zabawa