Menu

Święta

Niedziela, XVI Tydzień zwykły
Rok C, I
Szesnasta Niedziela zwykła

Wyszukiwanie

Polecamy strony

Licznik

Liczba wyświetleń strony:
896

Statystyki


Mistrzostwa w Football’u 2017”

Dnia 26 maja 2017r., w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa piłki nożnej. Chłopcy i nie tylko czekali na ten dzień baaardzo długo. Ciężkie rozgrzewki, treningi, ćwiczenia wszystko po to, żeby dać z siebie wszystko na mistrzostwach. Zebraliśmy się na boisku szkolnym, gdzie usłyszeliśmy pierwszy gwizdek. Kibice z transparentami, cheerliderki, sędziowie, rodzice, nauczyciele i oczywiście najważniejsi na tym wydarzeniu, nasi wspaniali PIŁKARZE.

Od godziny 11:00 rozpoczęliśmy meczem NAJMŁODSZYCH. Maluchy dały z siebie wszystko, po meczu zmęczeni, ale szczęśliwi dostali medale.

Następnie przyszedł czas na starszych. Tu już były prawdziwe emocje, łzy i śmiech. Uczniowie byli podzieleni na 4 drużyny: Pieszkowo, Janikowo i okolice, ZP (Zielenica/Piaseczno) i Nowa Polonia (Nerwiki, Pudlikajmy i Nowa Wieś Wielka). Zawodnicy walczyli zacięcie lecz zasada „fair play” była widoczna w każdym z zawodników. W finale znalazły się dwie drużyny: Nowa i Pieszkowo (3:1). Drużyny walczyły wspaniale. Nie obyło się bez żółtych i czerwonych kartek, ale zabawa była wyśmienita. Po gwizdku kończącym, jedna z drużyn zdobyła puchar „Mistrzostwa Football’u 2017”. Zwycięzcami zostali uczniowie z Nowej Wsi, Nerwik i Pudlikajm.

Wielkim wydarzeniem tego dnia był mecz Mamy vs. Uczniowie. Rezultat meczu 2:1 dla naszych kochanych mam. Piękny prezent od uczniów. Mamy grały przepięknie, nie dawały za wygraną i już w pierwszych minutach, wyszły na prowadzenie. Brawo Mamy!!!

P. Romanik

galeria

Powrót

Menu dodatkowe

  • ółążść‡

Dzisiaj jest

niedziela,
21 lipca 2019

(202. dzień roku)

Pogoda

Zegar

Sonda

Jak często modlisz się do Ducha Świętego?

Bardzo często

Często

Czasami

Rzadko

Bardzo rzadko


Blok reklamowy

Dźwięk

Brak pliku dźwiękowego