Menu

Liturgia słowa

Czytania:

  • Ewangelia:

Święta

Wtorek, II Tydzień Adwentu Rok B, II Dzień Powszedn

Wyszukiwanie

Polecamy strony

Licznik

Liczba wyświetleń strony:
265

Statystyki


Mistrzostwa w Football’u 2017”

Dnia 26 maja 2017r., w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa piłki nożnej. Chłopcy i nie tylko czekali na ten dzień baaardzo długo. Ciężkie rozgrzewki, treningi, ćwiczenia wszystko po to, żeby dać z siebie wszystko na mistrzostwach. Zebraliśmy się na boisku szkolnym, gdzie usłyszeliśmy pierwszy gwizdek. Kibice z transparentami, cheerliderki, sędziowie, rodzice, nauczyciele i oczywiście najważniejsi na tym wydarzeniu, nasi wspaniali PIŁKARZE.

Od godziny 11:00 rozpoczęliśmy meczem NAJMŁODSZYCH. Maluchy dały z siebie wszystko, po meczu zmęczeni, ale szczęśliwi dostali medale.

Następnie przyszedł czas na starszych. Tu już były prawdziwe emocje, łzy i śmiech. Uczniowie byli podzieleni na 4 drużyny: Pieszkowo, Janikowo i okolice, ZP (Zielenica/Piaseczno) i Nowa Polonia (Nerwiki, Pudlikajmy i Nowa Wieś Wielka). Zawodnicy walczyli zacięcie lecz zasada „fair play” była widoczna w każdym z zawodników. W finale znalazły się dwie drużyny: Nowa i Pieszkowo (3:1). Drużyny walczyły wspaniale. Nie obyło się bez żółtych i czerwonych kartek, ale zabawa była wyśmienita. Po gwizdku kończącym, jedna z drużyn zdobyła puchar „Mistrzostwa Football’u 2017”. Zwycięzcami zostali uczniowie z Nowej Wsi, Nerwik i Pudlikajm.

Wielkim wydarzeniem tego dnia był mecz Mamy vs. Uczniowie. Rezultat meczu 2:1 dla naszych kochanych mam. Piękny prezent od uczniów. Mamy grały przepięknie, nie dawały za wygraną i już w pierwszych minutach, wyszły na prowadzenie. Brawo Mamy!!!

P. Romanik

galeria

Powrót

Menu dodatkowe

  • ółążść‡

Dzisiaj jest

wtorek,
12 grudnia 2017

(346. dzień roku)

Zegar

Sonda

Maryja jest naszą potężną wspomożycielką

wierzę w to z całego serca,doświadczam Jej wstawiennictwa bardzo wyraźnie

wierzę w Jej pomoc

wierzę bo tak mnie uczą rodzice

nie wierzę Jej


Blok reklamowy

Dźwięk

Brak pliku dźwiękowego