Poniedziałek, VII Tydzień Wielkanocny Rok A, I Wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej, dziewicy

Dnia 30 lipca o godz.11.00 przy kościele w Janikowie odbyło się nabożeństwo ekumeniczne z udziałem byłych mieszkańców  Janikowa z Niemiec i obecnych mieszkańców  tej miejscowości pod przewodnictwem  ks.Jan Neumanna z par.ewangelicko-augsburskiej w Rynie i miejscowego ks.proboszcza Leszka Wojcinowicza. Drugiego dnia odbył się integracyjny festyn, na którym spróbować można było grillowanego mięsa, ciast własnej roboty. Atmosferę umilały śpiewy i tańce przy akordeonie. Dziękujemy mieszkańcom Janikowa i Gląd za przygotowanie grilla i stworzenie wspaniałej atmosfery. Dziekujemy również Pani wójt za pomoc w zorganizowaniu festynu i zaszczyceniu nas swoją obecnością.

Przybijanie pamiątkowej tabliczki

Goście z Niemiec

Nabożeństwo ekumeniczne

Przekazanie prezentu od gości z Niemiec dla księdza proboszcza