Menu

Święta

Piątek, XV Tydzień zwykły
Rok C, I
Dzień Powszedni

Wyszukiwanie

Polecamy strony

Licznik

Liczba wyświetleń strony:
3425

Statystyki

20.VI.2008 -koniec roku szkolnego 2007/2008.Tego dnia pożegnaliśmy też klasę VI, która przygotowała piękny program arystyczny. Przeszkodziła im trochę awaria magnetofonu, ale najważniejszy był trud i serce włożone w przygotowane  przedstawienie.

Fragment z Komunikatu z 344. Zebrania Plenarnego Konferencji Episkopatu Polski z 17-18 czerwca 2008

W perspektywie końca roku szkolnego pasterze Kościoła dziękują wszystkim nauczycielom, rodzicom, katechetom i uczniom. Szczególną wdzięczność wyrażają za harmonijną współpracę wychowawczą, służącą kształtowaniu młodego pokolenia, które podejmie odpowiedzialność za losy Ojczyzny i Kościoła. Wyrażając nadzieję, że formacja religijna znajdzie także swój wyraz podczas wakacji, biskupi zachęcają w szczególności do trwania w modlitwie jednoczącej z Ojcem Świętym i uczestnikami 23. Światowego Dnia Młodzieży w Sydney. Pasterze Kościoła wyrażają serdeczną wdzięczność dla wszystkich kapłanów i katechetów zaangażowanych w organizowanie wakacyjnego duszpasterstwa młodzieży i dzieci.

Okres wakacji stanowi dla wielu naszych wiernych, zwłaszcza rolników, czas wytężonych prac żniwnych. Wyrażając swą więź w modlitwie biskupi zawierzają wszystkich Maryi, Matce nadziei, i obejmują swym błogosławieństwem zarówno pracujących, jak i tych, którzy korzystają z zasłużonego odpoczynku.

Wójt naszej Gminy żegna również klasę VI.

Menu dodatkowe

  • ółążść‡

Dzisiaj jest

piątek,
19 lipca 2019

(200. dzień roku)

Pogoda

Zegar

Sonda

Jak często modlisz się do Ducha Świętego?

Bardzo często

Często

Czasami

Rzadko

Bardzo rzadko


Blok reklamowy

Dźwięk

Brak pliku dźwiękowego