Menu

Liturgia słowa

Czytania:

  • Ewangelia:

Święta

Środa, II Tydzień Adwentu Rok B, II Wspomnienie św

Wyszukiwanie

Polecamy strony

Licznik

Liczba wyświetleń strony:
493

Statystyki

W Piasecznie w tym roku odwiedziłem mieśzakńców 4 maja.Dzień wyjątkowo deszczowy i zimny.Na czas mszy jednak deszcz przestał padać więc spokojnie mozna było ją odprawić .

8 maja odwiedziłem Nerwiki.Coraz mniej zostaje mieszkańców w tej miejscowości.Kiedyś było tu dużo więcej ludzi .Dziękuję tym ,którzy pamiętaja o najlepszej Matce i nadal zachowuja piękną majową tradycję.

W czwartek 11 maja odwiedziłem mieszkańców Zielenicy.Bardzo licznie przybyły dzieci i młodzież.Spotykaja się tak licznie codziennie.Dziękuję za piękne świadectwo wiary i miłości do Maryi.

galeria

Powrót

16 maja we wtorek odwiedziłem Jagoty.Krzyż miejscowości jest trochę oddalony od domów.Mimo tego mieszkańców było sporo o czym świadczą poniższe zdjęcia.

Glądy odwiedziłem 18 maja.Kapiiczka na tle zachodzącego słońca majowego słońca jest piekna.Najbardziej upiekszaja jednak nasze miejscowości modlitwy zanoszone w tym miesiącu przez wstawiennictwo Maryi.

Pudlikajmy odwiedziłem 22 maja w poniedziałek.Oprócz mieszkanców przybyły na nabożeństwo także zwierzęta.Na koniec tradycyjnie odbył się poczęstunek w jednym z domów.

Pudlikajmy

Powrót

Menu dodatkowe

  • ółążść‡

Dzisiaj jest

środa,
13 grudnia 2017

(347. dzień roku)

Zegar

Sonda

Maryja jest naszą potężną wspomożycielką

wierzę w to z całego serca,doświadczam Jej wstawiennictwa bardzo wyraźnie

wierzę w Jej pomoc

wierzę bo tak mnie uczą rodzice

nie wierzę Jej


Blok reklamowy

Dźwięk

Brak pliku dźwiękowego