Menu

Święta

Piątek, XV Tydzień zwykły
Rok C, I
Dzień Powszedni

Wyszukiwanie

Polecamy strony

Licznik

Liczba wyświetleń strony:
1071

Statystyki

W Piasecznie w tym roku odwiedziłem mieśzakńców 4 maja.Dzień wyjątkowo deszczowy i zimny.Na czas mszy jednak deszcz przestał padać więc spokojnie mozna było ją odprawić .

8 maja odwiedziłem Nerwiki.Coraz mniej zostaje mieszkańców w tej miejscowości.Kiedyś było tu dużo więcej ludzi .Dziękuję tym ,którzy pamiętaja o najlepszej Matce i nadal zachowuja piękną majową tradycję.

W czwartek 11 maja odwiedziłem mieszkańców Zielenicy.Bardzo licznie przybyły dzieci i młodzież.Spotykaja się tak licznie codziennie.Dziękuję za piękne świadectwo wiary i miłości do Maryi.

galeria

Powrót

16 maja we wtorek odwiedziłem Jagoty.Krzyż miejscowości jest trochę oddalony od domów.Mimo tego mieszkańców było sporo o czym świadczą poniższe zdjęcia.

Glądy odwiedziłem 18 maja.Kapiiczka na tle zachodzącego słońca majowego słońca jest piekna.Najbardziej upiekszaja jednak nasze miejscowości modlitwy zanoszone w tym miesiącu przez wstawiennictwo Maryi.

Pudlikajmy odwiedziłem 22 maja w poniedziałek.Oprócz mieszkanców przybyły na nabożeństwo także zwierzęta.Na koniec tradycyjnie odbył się poczęstunek w jednym z domów.

Pudlikajmy

Powrót

Menu dodatkowe

  • ółążść‡

Dzisiaj jest

piątek,
19 lipca 2019

(200. dzień roku)

Pogoda

Zegar

Sonda

Jak często modlisz się do Ducha Świętego?

Bardzo często

Często

Czasami

Rzadko

Bardzo rzadko


Blok reklamowy

Dźwięk

Brak pliku dźwiękowego