Menu

Święta

Piątek, XV Tydzień zwykły
Rok C, I
Dzień Powszedni

Wyszukiwanie

Polecamy strony

Licznik

Liczba wyświetleń strony:
1215

Statystyki

"Pieszkowo- wieś morowo"

Dnia 24.02.2017 roku w ramach kończącego się karnawału uczniowie klasy IV i V przygotowali przedstawienie pt. " Pieszkowo - wieś morowo". Była to opowieść o naszej miejscowości, o tym, jaką ją widzimy, jaką chcielibyśmy ją mieć. Była to też chwila wspomnień, powrotu do lat młodzieńczych.

Na przedstawienie przybyli zaproszeni goście: Pani Grażyna Horak - przedstawiciel Urzędu Gminy w Górowie Iławeckim, Dyrektor Zespołu Szkół w Kandytach Pani Halina Czerniewska, Dyretor Gminnej Biblioteki Pani Jadwiga Pimpis, a także ks. Leszek oraz nasi radni: P. Władysław Hołub, P. Andrzej Piędziak i P. Kazimierz Ciechanowicz.

Licznie przybyli też mieszkańcy naszej i okolicznych miejscowości. Inscenizacja bardzo się podobała, co zebrani wyrażali gromkimi brawami i serdecznym uśmiechem.

W drugiej części odbyła się zabawa karnawałowa podczas której ogłoszono konkurs na najładniejsze przebranie. Ponieważ wybór był trudny wszyscy uczniowie otrzymali drobne upominki i słodycze.

Serdeczne podziękowania składamy Pani Pauli Gower oraz Pani Joannie Tobisz za pomoc w przygotowaniu scenografii, życzliwość i wspieranie nas w naszych działaniach.

 

Organizatorzy : Elżbieta Żarska

Teresa Pastuch

galeria

Powrót

Menu dodatkowe

  • ółążść‡

Dzisiaj jest

piątek,
19 lipca 2019

(200. dzień roku)

Pogoda

Zegar

Sonda

Jak często modlisz się do Ducha Świętego?

Bardzo często

Często

Czasami

Rzadko

Bardzo rzadko


Blok reklamowy

Dźwięk

Brak pliku dźwiękowego