Menu

Liturgia słowa

Czytania:

  • Ewangelia:

Święta

Sobota, II Tydzień zwykły Rok B, II Dzień Powszedn

Wyszukiwanie

Polecamy strony

Licznik

Liczba wyświetleń strony:
555

Statystyki

"Pieszkowo- wieś morowo"

Dnia 24.02.2017 roku w ramach kończącego się karnawału uczniowie klasy IV i V przygotowali przedstawienie pt. " Pieszkowo - wieś morowo". Była to opowieść o naszej miejscowości, o tym, jaką ją widzimy, jaką chcielibyśmy ją mieć. Była to też chwila wspomnień, powrotu do lat młodzieńczych.

Na przedstawienie przybyli zaproszeni goście: Pani Grażyna Horak - przedstawiciel Urzędu Gminy w Górowie Iławeckim, Dyrektor Zespołu Szkół w Kandytach Pani Halina Czerniewska, Dyretor Gminnej Biblioteki Pani Jadwiga Pimpis, a także ks. Leszek oraz nasi radni: P. Władysław Hołub, P. Andrzej Piędziak i P. Kazimierz Ciechanowicz.

Licznie przybyli też mieszkańcy naszej i okolicznych miejscowości. Inscenizacja bardzo się podobała, co zebrani wyrażali gromkimi brawami i serdecznym uśmiechem.

W drugiej części odbyła się zabawa karnawałowa podczas której ogłoszono konkurs na najładniejsze przebranie. Ponieważ wybór był trudny wszyscy uczniowie otrzymali drobne upominki i słodycze.

Serdeczne podziękowania składamy Pani Pauli Gower oraz Pani Joannie Tobisz za pomoc w przygotowaniu scenografii, życzliwość i wspieranie nas w naszych działaniach.

 

Organizatorzy : Elżbieta Żarska

Teresa Pastuch

galeria

Powrót

Menu dodatkowe

  • ółążść‡

Dzisiaj jest

sobota,
20 stycznia 2018

(20. dzień roku)

Zegar

Sonda

Maryja jest naszą potężną wspomożycielką

wierzę w to z całego serca,doświadczam Jej wstawiennictwa bardzo wyraźnie

wierzę w Jej pomoc

wierzę bo tak mnie uczą rodzice

nie wierzę Jej


Blok reklamowy

Dźwięk

Brak pliku dźwiękowego