Wtorek, XII Tydzień zwykły Rok A, I Dzień powszedn

Wyjazd do Medzugorie w tym roku odbedzie się dnia 29 lipca.Potrzebny ważny dowód osobisty.Proszę sprawdzić do kiedy macie ważny ,żeby nie było problemu.

Przejeżdzamy na nocleg w Bolesławowe.Nastepnie przejazd do Budapesztu i tam zwiedzanie stolicy po czym przejazd na  2 noclegi nad J.Balaton.

Cześć grupy bedzie nocowała w Hostel Villa Succa w Balatatonmaldi.Druga grupa w Balatonfured Kosztolanyi Apartamanhaz.Miejscowości są oddalone od siebie 13 km po tej samej stronie J.Balaton.

Jeden cały dzień przebywamy nad tym pęknym jeziorem znanym z różnych atrakcji turystycznych.1 sierpnia przejazd do Medzugorie na Mladifest .Tam 7 noclegów w Hotelu Bim w Służanij koło Medzugorie.Uczestniczymy w Mladifeście a z rana  wchodzimy jednego dnia na G.Objawień.Jednego dnia wyjazd nad wodospady w Kravicy. Wejscie na G.Kriżewac.Bedziemy jeden dzień nad M.Adriatyckim i tam nad morzem nocleg" pod palmami" Powrót 9 sierpnia.Koszt (całość -noclegi wyżywienie,przejazd)1400 zł dorosli.Młodzież 1100(dofinansowana zostanie z rekolekcji ,które głoszę w różnych parafiach) .Jakieś dodatkowe atrakcje typu statek czy inne miejscowe atrakcje  na własny koszt , bo nie wiem co kto bedzie sobie między czasie życzył .Nie sa  w kazdym bądz razie drogie  około 5-10 Euro..Przedpłata na konto parafii 300 zł.Zapraszam na  Mladifest 2017 - najpiękniejszy festiwal na całym świecie,niezapomniane wrażenia w miejscu modlitwy i potężnych nawróceń jakie dokonuja się w Medzugorie.Ale również zabawy ,kapiel w miejscach które się długo pamięta.

RZYMSKOKATOLICKA PARAFIA PIESZKOWO  PIESZKOWO 2111-220 GÓROWO IŁAWECKIE