Niedziela, XX Tydzień zwykły Rok A, I Dwudziesta Nie

Wyjazd do Medzugorie w tym roku odbedzie się dnia 29 lipca.Potrzebny ważny dowód osobisty.Proszę sprawdzić do kiedy macie ważny ,żeby nie było problemu.

Przejeżdzamy na nocleg w Bolesławowe.Nastepnie przejazd do Budapesztu i tam zwiedzanie stolicy po czym przejazd na  2 noclegi nad J.Balaton.

Cześć grupy bedzie nocowała w Hostel Villa Succa w Balatatonmaldi.Druga grupa w Balatonfured Kosztolanyi Apartamanhaz.Miejscowości są oddalone od siebie 13 km po tej samej stronie J.Balaton.

Jeden cały dzień przebywamy nad tym pęknym jeziorem znanym z różnych atrakcji turystycznych.1 sierpnia przejazd do Medzugorie na Mladifest .Tam 7 noclegów w Hotelu Bim w Służanij koło Medzugorie.Uczestniczymy w Mladifeście a z rana  wchodzimy jednego dnia na G.Objawień.Jednego dnia wyjazd nad wodospady w Kravicy. Wejscie na G.Kriżewac.Bedziemy jeden dzień nad M.Adriatyckim i tam nad morzem nocleg" pod palmami" Powrót 9 sierpnia. Jednak do domu dojedziemy az 10  sierpnia.Ostatni nocleg czeka nas  w Bolesławowie.Koszt (całość -noclegi wyżywienie,przejazd)1400 zł dorosli.Młodzież 1100(dofinansowana zostanie z rekolekcji ,które głoszę w różnych parafiach) .Jakieś dodatkowe atrakcje typu statek czy inne miejscowe atrakcje  na własny koszt , bo nie wiem co kto bedzie sobie między czasie życzył .Nie sa  w kazdym bądz razie drogie  około 5-10 Euro..Przedpłata na konto parafii 300 zł.Zapraszam na  Mladifest 2017 - najpiękniejszy festiwal na całym świecie,niezapomniane wrażenia w miejscu modlitwy i potężnych nawróceń jakie dokonuja się w Medzugorie.Ale również zabawy ,kapiel w miejscach które się długo pamięta.

Proszę wziąc ze sobą różaniec,buty w których mozna wejść na G.Objawień i Kriżewać ,górskie lub adidasy lub inne w których można wejść po kamienistej i stromej drodze.Rzeczy na bardzo ciepłe dni ,do kapieli w jeziorze lub morzu.Koniecznie dowód osobisty lub paszport.Inne rzeczy potrzebne na tego typu wyjazdy.

Program festiwalu w Medzugorie http://www.mladifest.com/medjugorje/festival%20mladih%202017/youth%20festival%202017.htm

Wyjazd 29. lipca o godzinie 6.00 z parkingu w Pieszkowie.W Poniedziałek 24 lipca o godz.17.00 Msza a o 17.30 spotkanie organizacyjne.Obecnośc nieobowiązkowa ale jest to okazja  do różnych pytań,przypomnienie różnych spraw związanych z wyjazdem.

RZYMSKOKATOLICKA PARAFIA PIESZKOWO  PIESZKOWO 2111-220 GÓROWO IŁAWECKIE

niedziela,
20 sierpnia 2017

Maryja jest naszą potężną wspomożycielką