Piątek, II Tydzień zwykły Rok B, II Wspomnienie ś

W dniach 15-19 lipca odbyła się pielgrzymka w Bieszczady. Pierwszego dnia zwiedzaliśmy piękny Sandomierz, a następnie pojechaliśmy na nocleg do Kalwarii Pacławskiej. Drugiego dnia po porannej mszy, która odbyła się w miejscowości, w której spędziliśmy noc pojechaliśmy do Ustrzyk Dolnych, w którym zwiedziliśmy Muzeum Bieszczadzkie a następnie wyruszyliśmy nad Zalew Soliński. Spędziliśmy tam kilka godzin oglądając piękny krajobraz i korzystając z możliwości zakupu ciekawych pamiątek. Po parogodzinnym zwiedzaniu Zalewu Solińskiego wybraliśmy się do Górzanki, aby zobaczyć piękny kościół z zabytkowymi ikonami. Stamtąd udaliśmy się na nocleg do Ustrzyk Górnych. Następnego dnia wybraliśmy się na górę Tarnice. Weszli prawie wszyscy. Było super :). Kolejnego dnia pojechaliśmy kolejką z miejscowości Majdan do Przysłupia. Po drodze mieliśmy możliwość podziwiania uroków natury bieszczadzkiej. Po południu, tego samego dnia byliśmy w Komańczy, w miejscu internowania Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Ostatniego dnia, wracając do Pieszkowa, odwiedziliśmy zamek w Łańcucie. Wieczorem każdy wrócił do swojego domu.

Nr konta

RZYMSKOKATOLICKA PARAFIA PIESZKOWO  PIESZKOWO 2111-220 GÓROWO IŁAWECKIE

I dzień

II dzień