Święta

Sobota, II Tydzień Adwentu
Rok C, I
Dzień Powszedni

Wyszukiwanie

Polecamy strony

Licznik

Liczba wyświetleń strony:
810

Statystyki

 

 

 

 

Już po raz trzeci uczniowie i nauczyciele Szkoły Filialnej w Pieszkowie, włączyli się w obchody Ogólnopolskiego Dnia Praw Dziecka.

Świętowanie rozpoczęto od zajęć o prawach dziecka. Wszystko po to, aby przypomnieć dzieciom, że mają swoje prawa, które powinny być przez wszystkich zawsze przestrzegane. Rozmawiano o instytucjach i osobach pomagającym dzieciom.

Na zajęciach plastycznych uczniowie w grupach tworzyli plakat skierowany do osób dorosłych, który miał wskazywać konieczność respektowania praw dziecka. Prace uczniów wyeksponowano na korytarzu szkolnym, tworząc swoisty „korytarz praw dziecka”.

W ubiorach uczniów i nauczycieli dominował kolor niebieski- symbol praw i wartości, które zawsze powinny być przestrzegane.

Było dużo radości i uśmiechu w czasie „wesołych” przerw śródlekcyjnych, podczas których uczniowie brali udział w przygotowanych dla nich zabawach i konkurencjach.

Przeprowadzono pedagogizację rodziców na temat” Prawa dziecka.”

Przez kilka dni cała społeczność naszej szkoły żyła prawami dziecka i z radością uczestniczyła w różnych inicjatywach dając wspaniały wyraz rozumienia idei praw dziecka.

 

 

 

 

 

M. Borodzicz

galeria

Powrót

  • ółążść‡

Dzisiaj jest

sobota,
15 grudnia 2018

(349. dzień roku)

Pogoda

Zegar

Sonda

Jak często modlisz się do Ducha Świętego?

Bardzo często

Często

Czasami

Rzadko

Bardzo rzadko


Blok reklamowy

Dźwięk

Brak pliku dźwiękowego