Menu

Liturgia słowa

Czytania:

  • Ewangelia:

Święta

Sobota, II Tydzień zwykły Rok B, II Dzień Powszedn

Wyszukiwanie

Polecamy strony

Licznik

Liczba wyświetleń strony:
504

Statystyki

 

 

 

 

Już po raz trzeci uczniowie i nauczyciele Szkoły Filialnej w Pieszkowie, włączyli się w obchody Ogólnopolskiego Dnia Praw Dziecka.

Świętowanie rozpoczęto od zajęć o prawach dziecka. Wszystko po to, aby przypomnieć dzieciom, że mają swoje prawa, które powinny być przez wszystkich zawsze przestrzegane. Rozmawiano o instytucjach i osobach pomagającym dzieciom.

Na zajęciach plastycznych uczniowie w grupach tworzyli plakat skierowany do osób dorosłych, który miał wskazywać konieczność respektowania praw dziecka. Prace uczniów wyeksponowano na korytarzu szkolnym, tworząc swoisty „korytarz praw dziecka”.

W ubiorach uczniów i nauczycieli dominował kolor niebieski- symbol praw i wartości, które zawsze powinny być przestrzegane.

Było dużo radości i uśmiechu w czasie „wesołych” przerw śródlekcyjnych, podczas których uczniowie brali udział w przygotowanych dla nich zabawach i konkurencjach.

Przeprowadzono pedagogizację rodziców na temat” Prawa dziecka.”

Przez kilka dni cała społeczność naszej szkoły żyła prawami dziecka i z radością uczestniczyła w różnych inicjatywach dając wspaniały wyraz rozumienia idei praw dziecka.

 

 

 

 

 

M. Borodzicz

galeria

Powrót

Menu dodatkowe

  • ółążść‡

Dzisiaj jest

sobota,
20 stycznia 2018

(20. dzień roku)

Zegar

Sonda

Maryja jest naszą potężną wspomożycielką

wierzę w to z całego serca,doświadczam Jej wstawiennictwa bardzo wyraźnie

wierzę w Jej pomoc

wierzę bo tak mnie uczą rodzice

nie wierzę Jej


Blok reklamowy

Dźwięk

Brak pliku dźwiękowego