Menu

Święta

Sobota, V Tydzień Wielkanocny
Rok C, I
Dzień Powszedni albo wspomnienie św. Bedy Czcigodnego, prezbitera i doktora Kościoła albo wspomnienie św. Grzegorza VII, papieża albo wspomnienie św. Marii Magdaleny de Pazzi, dziewicy

Wyszukiwanie

Polecamy strony

Licznik

Liczba wyświetleń strony:
1048

Statystyki

POLAK MAŁY”

12 października 2016 r. dzieci z klas 0-III wyjechały do LDK - u na spektakl Wrocławskiego Teatru Edukacyjnego ARTENES pt. "Polak mały". Główni bohaterowie - Lesio, Czesio i Rus w atmosferze psot i żartów, przy dużym udziale Dziadka wprowadzili nas w historie związane z polskością. Zaprezentowali nam legendy związane z tematem, dotyczące symboli i postaci dzieciom znanych: "O Lechu, Czechu i Rusie", "O Lajkoniku", "O warszawskiej Syrence", "O wawelskim smoku". Zrobili to w sposób dostosowany do wieku odbiorcy. Pomiędzy opowieściami dzieci utrwalały znany większości wiersz W. Bełzy " Kto ty jesteś?". Całość przeplatana była muzyką i piosenkami, powiązanymi tematycznie z fabułą.

Po takiej porcji poważnych wiadomości, udaliśmy się do Term Warmińskich na basen. Wesołym zabawom w wodzie nie było końca i chociaż z wielką niechęcią, przemęczeni ale szczęśliwi, wróciliśmy do szkoły. To był bardzo udany wyjazd!!!

Organizator:

Ewa Dybcio

 


galeria

Powrót

Menu dodatkowe

  • ółążść‡

Dzisiaj jest

sobota,
25 maja 2019

(145. dzień roku)

Pogoda

Zegar

Sonda

Jak często modlisz się do Ducha Świętego?

Bardzo często

Często

Czasami

Rzadko

Bardzo rzadko


Blok reklamowy

Dźwięk

Brak pliku dźwiękowego