Pod koniec czerwca  27-30 planuję 4 dniową pielgrzymkę śladami św.Jana Pawła II.Częstochowa, Kraków,Łagiewniki,Wadowice,Góra Kalwaryjska.Koszt 450 zł.przedpłata 100 zł.

Wliczone noclegi ,posiłki ,przewodnik po Krakowie,przejazd autokarem.

Pierwszy dzień Częstochowa z noclegiem w Domu Pielgrzyma.Tam Msza św, przy cudownym obrazie,apel Jasnogórski o 21.00.

Następnego dnia jedziemy do Wadowic,Zwiedzamy to miejsce,odwiedzimy rodzinny kościół oraz muzeum Św.Jana Pawła II.Spróbujemy słynnych kremówek.Następnie udamy się do pobliskiej Kalwarii Zebrzydowskiej.Tam Msza św. .Nocleg w domu pielgrzyma w Kalwarii Zebrzydowskiej.

Trzeciego dnia udamy się do Krakowa.Zwiedzimy miasto z przewodnikiem.Wieczorem Msza św. w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach.Przeżywamy rok miłosierdzia zatem to będzie miejsce szczególne na ten okres.

Tam też nocleg w domu pielgrzyma.

Ostatniego dnia rano po Mszy św. przy relikwiach Św.Faustyny Kowalskiej powrót do domów. Po drodze gdzieś się zatrzymamy na obiad ,coś po drodze zwiedzimy.

Zapraszam chętnych na naszą pielgrzymkę!

Przedpłaty można wysłać  na konto parafialne

RZYMSKOKATOLICKA PARAFIA PIESZKOWO
PIESZKOWO 21