Menu

Liturgia słowa

Czytania:

  • Ewangelia:

Święta

Sobota, II Tydzień zwykły Rok B, II Dzień Powszedn

Wyszukiwanie

Polecamy strony

Licznik

Liczba wyświetleń strony:
1066

Statystyki

Dzień Przedszkolaka i Ziemniaka

21 września 2015 roku, w grupie 5,6-latków miało miejsce wielkie święto – Dzień Przedszkolaka i Ziemniaka. Żeby było weselej i przyjemniej tego dnia zaprosiliśmy do przedszkola naszych rodziców, którzy towarzyszyli nam w naszych poczynaniach. Po przywitaniu się w kole przy muzyce, po wspólnych pląsach, poznaliśmy historię ziemniaka. Dowiedzieliśmy się skąd pochodzi, jak można go nazwać inaczej i jakie potrawy można z niego przyrządzić. Miłą niespodzianką był odczytany list od ziemniaka.

Z głowami pełnymi nowych wiadomości, podzieleni na grupy, z przygotowanych wcześniej skarbów i oczywiście z ziemniaków, wykonaliśmy piękne cudaki - kartoflaki. Wyszły nam cudownie. Po ciężkiej pracy przenieśliśmy się na świeże powietrze. Tu odbyło się wiele zabaw ruchowych- sadzenie ziemniaków, trafianie nimi do kosza, „wykopki” i wiele innych. Rodzice pomogli nam usmażyć na ognisku pyszne kiełbaski, które po takiej porcji ruchu i emocji smakowały jak nigdy. Nie zabrakło słodyczy jako nagrody za wspólną zabawę. We wspaniałych humorach udaliśmy się do domu. Ten dzień pozostanie w naszej pamięci na długo, a może wiosną spotkamy się z rodzicami ponownie???

Serdecznie dziękuję RODZICOM za pomoc w organizacji tego wspaniałego dnia. Myślę, że było warto, bo uśmiech dziecka jest bezcenny, a nie brakowało go.


Wychowawczyni grupy: EWA DYBCIO

 


Galeria

Powrót

Galeria II

Powrót

Galeria III

Powrót

Menu dodatkowe

  • ółążść‡

Dzisiaj jest

sobota,
20 stycznia 2018

(20. dzień roku)

Zegar

Sonda

Maryja jest naszą potężną wspomożycielką

wierzę w to z całego serca,doświadczam Jej wstawiennictwa bardzo wyraźnie

wierzę w Jej pomoc

wierzę bo tak mnie uczą rodzice

nie wierzę Jej


Blok reklamowy

Dźwięk

Brak pliku dźwiękowego