Piątek, XI Tydzień zwykły Rok A, I Uroczystość Na

ŻEGNAJ SZKOŁO!!!

Rok szkolny 2014/2015 za nami ! Nadeszły upragnione wakacje.

26 czerwca 2015 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Najpierw , wszyscy uczniowie, nauczyciele i rodzice uczestniczyli we mszy świętej odprawionej przez księdza proboszcza Leszka Wojcinowicza . Następnie odbył się apel w szkole. Pani kierownik podsumowała całoroczną pracę dydaktyczno – wychowawczą. Najlepsi uczniowie otrzymali nagrody książkowe, dyplomy wzorowego ucznia , świadectwa z wyróżnieniem. Rodzice tych uczniów otrzymali listy gratulacyjne. Oto najlepsi :

Klasa I - Hanna Bińkowska, Szymon Lipkiewicz, Paulina Widlak, Julia Dankowska,

Emilia Pawłowska, Karolina Pietkiewicz.

Klasa II - Patrycja Kołakowska, Kamil Szulewa, Wojciech Wojtanowski.

Klasa III - Dominika Baluch, Aleksandra Ulejczyk, Kamila Radzewicz, Wiktoria Radzewicz,

Kinga Malinowska.

Klasa IV - Weronika Wąsewicz, Paulina Wojtanowska, Wiktoria Marczenko.

Klasa V - Mateusz Łomecki.

Klasa VI - Marta Rochoń, Patrycja Januszkiewicz, IIona Mazur.

Były też dyplomy za dobrą naukę dla dwudziestu uczniów, dyplomy za wzorową frekwencję oraz za czytelnictwo.

Następnie uczniowie klasy szóstej zaprezentowali montaż słowno – muzyczny, zaś klasa piąta wierszem i piosenką pożegnała swych starszych kolegów. Pierwszacy podarowali szóstoklasistom miśki absolwenta wraz z indywidualnym, imiennym wierszykiem.

Po apelu wszyscy uczniowie spotkali się w klasach ze swoimi wychowawcami, aby odebrać świadectwa szkolne, wykazy podręczników i innych rzeczy potrzebnych już w nowym roku szkolnym.

Klasy I – IV udały się na wakacyjny odpoczynek, natomiast klasy V i VI spotkały jeszcze się na słodkim poczęstunku oraz ostatniej zabawie szkolnej.

Tegorocznymi absolwentami Szkoły Podstawowej im. Ireny Kwinto w Pieszkowie zostali :

Jakub Głuszko,

Patrycja Januszkiewicz,

Ilona Mazur,

Marta Rochoń,

Zofia Skierś,

Przemysław Sosa.

Wszystkim życzymy zdrowych, pełnych ciekawych przygód wakacji ! Dużo słońca i radości.

M. Karpowicz

H. Stankiewicz