Czwartek, VI Tydzień Wielkanocny Rok A, I Dzień powszedni, albo wspomnienie św. Bedy Czcigodnego, Prezbitera i doktora Kościoła, albo wspomnienie św. Grzegorza VII, papieża, albo wspomnienie św. Marii Magdaleny de Pazzi, dziewicy

W sobotę 2 maja o godzinie 8.30 wyjechaliśmy na kolejny dzień otwarty w Wyższym Seminarium Duchownym w Olsztynie.Tym razem pojechało 42 dzieci i 6 osób dorosłych.Najliczniejsza grupa w historii naszych wyjazdów.O godz.10.00 rozpoczęła się Msza św. pod przewodnictwem naszego nowego biskupa Józefa.Klerycy przygotowali różne atrakcje.Był wodzirej przy którym bawiła sie grupa naszych uczestników.Można było spróbować wędlin z grilla.Był sklepik i konkursy.Przejażdzki ze Służbą Celną .Były też dwa konie na których można było się przejechać.Grupa wracała zadowolona zapewniając ,że za rok również jedziemy do seminarium.