Menu

Święta

Piątek, XV Tydzień zwykły
Rok C, I
Dzień Powszedni

Wyszukiwanie

Polecamy strony

Licznik

Liczba wyświetleń strony:
2190

Statystyki

W karnawałowych rytmach”

Już tradycją jest, iż w ostatni piątek przed feriami organizowana jest w naszej szkole choinka noworoczna. Uczniowie bardzo czekają na tę uroczystość, a przede wszystkim na spotkanie z Mikołajem. Tak było i tym razem.

Najpierw odbył się konkurs na najciekawsze, najoryginalniejsze przebranie. Jury miało trudny orzech do zgryzienia, bo przebrania były przepiękne i niektóre naprawdę bardzo oryginalne. Wyróżniono 20 osób, które otrzymały upominki, pozostali słodycze.

Potem uczniowie klasy V i VI zaprezentowali w satyrycznej formie „Kopciuszka”. Była to ich premiera przed własną publicznością. Wypadli wspaniale !!

I wreszcie spotkanie, na które czekały wszystkie dzieci - odwiedził nas św. Mikołaj. Radości nie było końca ! Wszystkie dzieci były grzeczne, więc nikomu nie trafiła się rózga. Po krótkim odpoczynku w klasach, gdzie na uczniów czekał słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców, wszyscy powrócili na hol, aby pobawić się jeszcze w karnawałowych rytmach .

O godzinie 14.00, uczniowie zmęczeni ale szczęśliwi powrócili do domów na dwutygodniowe ferie zimowe.

Dziękuję pani Ani i pani Pauli za pomoc przy organizacji tej uroczystości, za wspaniałą dekorację oraz pani kierownik za życzliwość.

Elżbieta Żarska

 

 

 

Galeria

Powrót

Menu dodatkowe

  • ółążść‡

Dzisiaj jest

piątek,
19 lipca 2019

(200. dzień roku)

Pogoda

Zegar

Sonda

Jak często modlisz się do Ducha Świętego?

Bardzo często

Często

Czasami

Rzadko

Bardzo rzadko


Blok reklamowy

Dźwięk

Brak pliku dźwiękowego