Menu

Liturgia słowa

Czytania:

  • Ewangelia:

Święta

Środa, II Tydzień Adwentu Rok B, II Wspomnienie św

Wyszukiwanie

Polecamy strony

Licznik

Liczba wyświetleń strony:
1582

Statystyki

W karnawałowych rytmach”

Już tradycją jest, iż w ostatni piątek przed feriami organizowana jest w naszej szkole choinka noworoczna. Uczniowie bardzo czekają na tę uroczystość, a przede wszystkim na spotkanie z Mikołajem. Tak było i tym razem.

Najpierw odbył się konkurs na najciekawsze, najoryginalniejsze przebranie. Jury miało trudny orzech do zgryzienia, bo przebrania były przepiękne i niektóre naprawdę bardzo oryginalne. Wyróżniono 20 osób, które otrzymały upominki, pozostali słodycze.

Potem uczniowie klasy V i VI zaprezentowali w satyrycznej formie „Kopciuszka”. Była to ich premiera przed własną publicznością. Wypadli wspaniale !!

I wreszcie spotkanie, na które czekały wszystkie dzieci - odwiedził nas św. Mikołaj. Radości nie było końca ! Wszystkie dzieci były grzeczne, więc nikomu nie trafiła się rózga. Po krótkim odpoczynku w klasach, gdzie na uczniów czekał słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców, wszyscy powrócili na hol, aby pobawić się jeszcze w karnawałowych rytmach .

O godzinie 14.00, uczniowie zmęczeni ale szczęśliwi powrócili do domów na dwutygodniowe ferie zimowe.

Dziękuję pani Ani i pani Pauli za pomoc przy organizacji tej uroczystości, za wspaniałą dekorację oraz pani kierownik za życzliwość.

Elżbieta Żarska

 

 

 

Galeria

Powrót

Menu dodatkowe

  • ółążść‡

Dzisiaj jest

środa,
13 grudnia 2017

(347. dzień roku)

Zegar

Sonda

Maryja jest naszą potężną wspomożycielką

wierzę w to z całego serca,doświadczam Jej wstawiennictwa bardzo wyraźnie

wierzę w Jej pomoc

wierzę bo tak mnie uczą rodzice

nie wierzę Jej


Blok reklamowy

Dźwięk

Brak pliku dźwiękowego