Czwartek, XVI Tydzień zwykły Rok A, I Dzień powszedn

Jezus na Stadionie- rekolekcje z Johnem Bashobora 17-18 lipiec 2015 .Od 5 stycznia  zapisy.Ja zamówiłem i opłaciłem już wejściówki dla naszej grupy.Można już zgłaszać się do mnie  na wyjazd .Wjazd na 2 dni z noclegiem w Niepokalanowie.Pierwszy dzień to pobyt w do Niepokalanowie.Zwiedzanie muzeum,Msza w miejscu związanym ze świetym Maksymilianem Kolbe.Drugi dzień to rekolekcje z ks.Bashobora.Koszt 150 zł.Młodzież ucząca się i młodsi  koszt 100 zł.Przedpłata dorośli - 50 zł,młodzież-30 zł.Wliczone w koszt obiad w dniu wyjazdu,kolacja i śniadanie 18 lipca.Na stadion trzeba będzie przygotować swój prowiant.Będą stoiska ale przy blisko 60 tys. ludzi łatwiej bedzie zjeść mając swój prowiant.Zapraszam!!!

Razem mam w tej chwili 91 miejsc i jadą dwa autokary.Wszyscy ,którzy byli na liscie rezerwowej jadą

Przedpłaty można dokonywać na konto:

RZYMSKOKATOLICKA PARAFIA PIESZKOWO PIESZKOWO 2111-220 GÓROWO IŁAWECKIE

Link do strony o rekolekcjach http://www.jezusnastadionie.pl/

czwartek,
27 lipca 2017

Maryja jest naszą potężną wspomożycielką

wierzę w to z całego serca,doświadczam Jej wstawiennictwa bardzo wyraźnie

wierzę w Jej pomoc

wierzę bo tak mnie uczą rodzice

nie wierzę Jej