Sobota, V Tydzień Wielkanocny
Rok C, I
Dzień Powszedni albo wspomnienie św. Bedy Czcigodnego, prezbitera i doktora Kościoła albo wspomnienie św. Grzegorza VII, papieża albo wspomnienie św. Marii Magdaleny de Pazzi, dziewicy

14 września odbyła się wizytacja kanoniczna przeprowadzona przez ks.infułata dr Adolfa Setlaka.Bóg zapłac za słowo Boże i rady.Za udzielenie bierzmowania naszej młodzieży.

17 osób przyjęło sakrament Bierzmowania.Dziekuję młodzieży i ich rodzicom za przygotowanie kościoła na uroczystość.Za dar ołtarza i ciasta.Za ofiary.Za serca otworzone dla Ducha Świętego.Nie zasmucajcie Go.Niech działa przez was coraz bardziej abyście promieniowali Jego miłością i świadczyli że jesteście uczniami tak wspaniałego Mistrza.

Msza święta w intencji młodzieży bedzie odprawiona 3.X  w czwartek o godz.17.00 w Pieszkowie

sobota,
25 maja 2019