Wtorek, IV Tydzień Wielkanocny
Rok B, II
Dzień Powszedni albo wspomnienie św. Jerzego, męczennika albo wspomnienie św. Fidelisa z Sigmaringen, prezbitera i męczennika

14 września odbyła się wizytacja kanoniczna przeprowadzona przez ks.infułata dr Adolfa Setlaka.Bóg zapłac za słowo Boże i rady.Za udzielenie bierzmowania naszej młodzieży.

17 osób przyjęło sakrament Bierzmowania.Dziekuję młodzieży i ich rodzicom za przygotowanie kościoła na uroczystość.Za dar ołtarza i ciasta.Za ofiary.Za serca otworzone dla Ducha Świętego.Nie zasmucajcie Go.Niech działa przez was coraz bardziej abyście promieniowali Jego miłością i świadczyli że jesteście uczniami tak wspaniałego Mistrza.

Msza święta w intencji młodzieży bedzie odprawiona 3.X  w czwartek o godz.17.00 w Pieszkowie

wtorek,
24 kwietnia 2018