31 sierpnia odbyły się gminno parafialne dożynki w  Pieszkowie.Rozpoczęły się Mszą świętą koncelebrowaną pod przewodnictwem ks. infułata Adolfa Setlaka

Dziekuję wszystkim za obecność,modlitwę i wspólną zabawę.

Dla naszej parafii to była okazja do zarobienia na długi za remont zabytkowego kościoła.Dziekuję wszystkim którzy przyjeli to ze zrozumieniem i nie żałowali że była właśnie taka intencja tych dożynek.Na pewno Bóg najlepiej wszystkim wynagrodzi.On najlepiej widzi wasz wysiłek i wasze dobre serce.

Wszystkim którzy pomogli w organizowaniu także pod tym kątem.Pani wójt Bożenie Olszewskiej Świtaj,sołtysowi Andrzejowi Piędziakowi.

Sponsorzy którzy szczególnie dużo ofiarowali Ryszard Nałęcz,Roman Pauperowicz ,Waldemar Grzelak i Janusz Znamierowski.Bóg zapłać!

Bóg zapłać pozostałym sponsorom.

1.Bożena Olszewska Świtaj

30.Grażyna Horak

31.Andrzej Piędziak

32.Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie

Lista powiększy się o jeszcze kilka osób lub firm .

Bóg zapłać radnym z rady parafialnej i sołeckiej.Sołtysom Jolancie Widlak i Alicji Kuźniak.

Bóg zapłać wszystkim którzy upiekli ciasta,przygotowali potrawy i napoje,przygotowali teren na dożynki.Strażakom.Wszystkim którzy stanęli przy stoiskach mieszkańcom Żołędnika,Janikowa,Pieszkowa,Kań Iławeckich,Pudlikajm,Zielenicy.Bóg zapłać pozostałym miejscowościom:Nerwiki,Jagoty,Bądze,GlądyPiaseczno,które również złożyły się na potrawy.Bóg zapłać młodzieży ,która przygotowała konkurs ofiarodawców.Bóg zapłać Wojewódzkiemu Funduszowi Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej za dofinansowanie nagród do konkursów.Osobom biorącym udział w licytacji przedmiotów.Było już ciemno ale parę przedmiotów udało się wystawić do licytacji.Wiekszość to prace więźniów z Kamińska.Proszę o modlitwę za wykonawców tych prac.Niech podźwigną się z upadku i zaufają Bożemu miłosierdziu.Jezusowi ,który nikim nie gardził.Bóg zapłać wszystkim ,którzy posprzątali teren po zakończeniu dożynek.Jeżeli gdzieś ktoś zostanie pominięty niechcąco przy podziękowaniu pamiętajcie,że on najwięcej otrzyma w niebie o ile przyjmie to z pokorą i  miłością .Ten warunek jednak musi być spełniony.Ja dziękuję ale ostateczna nagroda w niebie a tam każde serce jest dostrzeżone najlepiej.