Poniedziałek, VII Tydzień Wielkanocny Rok A, I Wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej, dziewicy

ŻEGNAJ SZKOŁO

27 czerwca 2014 roku to ostatni dzień roku szkolnego 2013/2014.

Zgodnie z tradycją wszyscy uczniowie, nauczyciele, rodzice wzięli udział we mszy świętej celebrowanej przez księdza proboszcza Leszka Wojcinowicza.

Apel w szkole rozpoczęto hymnem państwowym, następnie klasa szósta przedstawiła montaż słowno – muzyczny ,,Szczęśliwej drogi, już czas…”, były podziękowania i kwiaty dla nauczycieli oraz rodziców.

Klasa VI wraz z rodzicami w darze dla szkoły zakupili worek piłek.

Krótkiego podsumowania pracy szkoły dokonała pani kierownik i wspólnie z wychowawczyniami wręczyła najlepszym uczniom dyplomy wzorowego ucznia oraz świadectwa z czerwonym paskiem. Nagrodzeni zostali również uczniowie dobrzy, uczniowie o wzorowej frekwencji, a także najlepsi czytelnicy.

Rodzice otrzymali listy gratulacyjne, podziękowania za pracę na rzecz szkoły oraz znaczki przyjaciela szkoły.

9 osób z klasy szóstej zostało absolwentami naszej szkoły i od września rozpoczną naukę w pobliskich gimnazjach. Życzymy im wielu sukcesów !

Po apelu wszyscy uczniowie spotkali się jeszcze w swoich klasach z wychowawcami aby otrzymać pozostałe świadectwa.

Na zakończenie uroczystości nauczyciele i rodzice spotkali się na słodkim poczęstunku, podobnie jak uczniowie klasy szóstej i piątej.

Dużo słońca, wiele niezapomnianych przygód, zdrowego wypoczynku i do zobaczenia we wrześniu !

M. Karpowicz