Czwartek, VI Tydzień Wielkanocny Rok A, I Dzień powszedni, albo wspomnienie św. Bedy Czcigodnego, Prezbitera i doktora Kościoła, albo wspomnienie św. Grzegorza VII, papieża, albo wspomnienie św. Marii Magdaleny de Pazzi, dziewicy

W dniach 14-19 lipca 2014 ministranci z naszej parafii i kilka osób które dodatkowo się zgłosiły odpoczywały nad morzem w Mikoszewie.

Dziękuję za pomoc w zorganizowaniu wypoczynku dla Waldemara Michalskiego.Dla pani wójt naszej gminy Bożeny Olszewskiej-Świtaj za pomoc w znalezieniu środków do dofinansowania wyjazdu.Za pomoc dla  pani  Jolanty Kwiatkowskiej wójt z gminy Stegna oraz pani dyrektor Gimnazjum w Mikoszewie Katarzynie Janowskiej.Dziekuję za ofiarę na wyjazd dla Wiesława Krasińskiego.Dziękuję paniom kucharkom Agnieszce i Halinie Szulewa.Naszemu klerykowi Andrzejowi Stankiewiczowi.Dziękuję wreszcie dzieciom i młodzieży za wzorowe zachowanie.Kapaliśmy się,opalaliśmy się.Byliśmy w Gdańsku w zoo,jechaliśmy do Stegny kolejką wąskotorową,mielismy pokazy pięknych latawców przygotowane przez pana Artura Milarskiego.Niektórzy byli na szlaku do Mewiej Łachy.Miło spędzony czas pozostanie na pewno długo w naszej pamięci.