Sobota, XI Tydzień zwykły
Dzień Powszedni albo wspomnienie Najświętszej Maryi Panny w sobotę

Takich pięciu jak nas dziesięciu nie ma ani jednego :-)

Dnia 2 maja 2008 roku odbył się w Wyższym Seminarium Duchownym Metropolii Warmińskiej kolejny Dzień Wdzięczności. Z naszej parafii pojechało 30 osób . Wraz z nami uczestniczyli również osóby z Górowa Iławeckiego. Rozpoczęlismy uczestnictwem we Mszy św. której przewodniczył ks.bp Jacek Jezierski. Pogoda była niesprzyjająca. Padał ciągły deszcz. Było zimno. Ministranci jednak uczestniczyli w rozgrywkach piłki nożnej. Najmłodsi mimo dobrej gry nie mieli szczęścia trafić w bramkę drużyny przeciwnika, pod którą prawie cały czas byli. Przegrali 1:0. Drużyna z gimnazjum jeden mecz wygrała. W dwóch następnych przegrała i odpadła w dalszych eleminacjach. Mimo piątku mieliśmy dyspensę i mogliśmy spróbować gorących kiełbasek z grilla. Zwiedzaliśmy seminarium. Ogladaliśmy pokazy Straży Pożarnej. Mimo złej pogody wesoło spędzilismy czas pobytu w tej uczelni.

Msza Św. z naszym udziałem.

Pokazy Straży Pożarnej.

Dwóch szczęśliwych.