Wtorek, XII Tydzień zwykły Rok A, I Dzień powszedn

2039

W dniach 15,16 maja odwiedziła naszą parafię kopia obrazu Matki Bożej Ostrobramskiej,Matki Miłosierdzia.To był przepiękny czas w którym Maryja wypraszała nam łaski u swojego Syna.Pełna łaski wypraszała Ducha Świętego dla nas.Wraz z wcześniejszymi rekolekcjami ewangelizacyjnymi to niezwykła uczta duchowa.Ci ,którzy uczestniczyli na pewno  nie żałują tego czasu.Strumienie wody żywej popłynęły do naszych wnętrz.Pokój i miłość pozostały w naszych sercach.Mamy świadomość ,że z nami jest tak bardzo kochająca nas Matka.Mamy Jezusa który jest naszym Panem i Zbawicielem.Jeżeli Bóg z nami,którz przeciwko nam?Dziękuję ks. Sławomirowi Ropiakowi za przeprowadzone rekolekcje.Wspólnocie Dobrego Pasterza za wspieranie świadectwami,śpiewem i modlitwą.Niech owoce z tego czasu trwają w nas dzięki systematycznej modlitwie,Eucharystii.

Maryja Matko Miłosierdzia módl się za nami !