Menu

Święta

Środa, XVI Tydzień zwykły
Rok C, I
Wspomnienie św. Kingi, dziewicy

Wyszukiwanie

Polecamy strony

Licznik

Liczba wyświetleń strony:
2629

Statystyki

Wycieczka klas II i III

 

 

 

W piątek 14VI 2013 r. poszliśmy na pieszą wycieczkę do Zielenicy. Razem z nami wybrała się klasa III , nasza pani i pani kierownik. Po drodze oglądaliśmy dużo ciekawych roślin, zwierząt. W obserwacji pomogły nam lornetki. Gdy dotarliśmy do Zielenicy zaczęliśmy się bawić na placu zabaw. Zjeżdżaliśmy na zjeżdżalni, huśtaliśmy się na huśtawkach i kręciliśmy na karuzeli. Po zabawie wróciliśmy do szkoły. Było bardzo fajnie.

Weronika Wąsowicz klasa II

 

 

 

14 VI 2013r. razem z klasą II wybraliśmy się na plac zabaw do Zielenicy. Najpierw w klasie pani rozdała nam suchy prowiant i przypomniała jak zachowywać się czasie drogi i na placu zabaw. Wyszliśmy około godziny 8.15. Każdy z nas wziął ze sobą pieniądze i w pobliskim sklepie zrobiliśmy drobne zakupy. Droga minęła nam bardzo szybko i kiedy już doszliśmy do Zielenicy zaczęło się istne szaleństwo. Pobiegliśmy na karuzele, huśtawki, zjeżdżalnie i drabinki. Wszyscy bawili się bardzo dobrze. Po godzinie 11.00 musieliśmy wracać do szkoły.

Mateusz Łomecki klasa III

 

 

 

W dniu 14 VI 2013r. my dzieci z klasy II i III wybraliśmy się wraz z paniami do Zielenicy . Szliśmy około jednej godziny. W czasie drogi dwa razy odpoczywaliśmy. Kiedy doszliśmy na plac zabaw zaczęła się beztroska zabawa. Wszyscy byliśmy zadowoleni. Szkoda tylko, że byliśmy tam tak krótko.

 

Alicja Rydzewska klasa III

Galeria

Powrót

Menu dodatkowe

  • ółążść‡

Dzisiaj jest

środa,
24 lipca 2019

(205. dzień roku)

Pogoda

Zegar

Sonda

Jak często modlisz się do Ducha Świętego?

Bardzo często

Często

Czasami

Rzadko

Bardzo rzadko


Blok reklamowy

Dźwięk

Brak pliku dźwiękowego