Menu

Liturgia słowa

Czytania:

  • Ewangelia:

Święta

Piątek, XI Tydzień zwykły Rok A, I Uroczystość Na

Wyszukiwanie

Polecamy strony

Licznik

Liczba wyświetleń strony:
1987

Statystyki

Wycieczka klas II i III

 

 

 

W piątek 14VI 2013 r. poszliśmy na pieszą wycieczkę do Zielenicy. Razem z nami wybrała się klasa III , nasza pani i pani kierownik. Po drodze oglądaliśmy dużo ciekawych roślin, zwierząt. W obserwacji pomogły nam lornetki. Gdy dotarliśmy do Zielenicy zaczęliśmy się bawić na placu zabaw. Zjeżdżaliśmy na zjeżdżalni, huśtaliśmy się na huśtawkach i kręciliśmy na karuzeli. Po zabawie wróciliśmy do szkoły. Było bardzo fajnie.

Weronika Wąsowicz klasa II

 

 

 

14 VI 2013r. razem z klasą II wybraliśmy się na plac zabaw do Zielenicy. Najpierw w klasie pani rozdała nam suchy prowiant i przypomniała jak zachowywać się czasie drogi i na placu zabaw. Wyszliśmy około godziny 8.15. Każdy z nas wziął ze sobą pieniądze i w pobliskim sklepie zrobiliśmy drobne zakupy. Droga minęła nam bardzo szybko i kiedy już doszliśmy do Zielenicy zaczęło się istne szaleństwo. Pobiegliśmy na karuzele, huśtawki, zjeżdżalnie i drabinki. Wszyscy bawili się bardzo dobrze. Po godzinie 11.00 musieliśmy wracać do szkoły.

Mateusz Łomecki klasa III

 

 

 

W dniu 14 VI 2013r. my dzieci z klasy II i III wybraliśmy się wraz z paniami do Zielenicy . Szliśmy około jednej godziny. W czasie drogi dwa razy odpoczywaliśmy. Kiedy doszliśmy na plac zabaw zaczęła się beztroska zabawa. Wszyscy byliśmy zadowoleni. Szkoda tylko, że byliśmy tam tak krótko.

 

Alicja Rydzewska klasa III

Powrót