Menu

Liturgia słowa

Czytania:

  • Ewangelia:

Święta

Wtorek, II Tydzień Adwentu Rok B, II Dzień Powszedn

Wyszukiwanie

Polecamy strony

Licznik

Liczba wyświetleń strony:
2098

Statystyki

Wycieczka klas II i III

 

 

 

W piątek 14VI 2013 r. poszliśmy na pieszą wycieczkę do Zielenicy. Razem z nami wybrała się klasa III , nasza pani i pani kierownik. Po drodze oglądaliśmy dużo ciekawych roślin, zwierząt. W obserwacji pomogły nam lornetki. Gdy dotarliśmy do Zielenicy zaczęliśmy się bawić na placu zabaw. Zjeżdżaliśmy na zjeżdżalni, huśtaliśmy się na huśtawkach i kręciliśmy na karuzeli. Po zabawie wróciliśmy do szkoły. Było bardzo fajnie.

Weronika Wąsowicz klasa II

 

 

 

14 VI 2013r. razem z klasą II wybraliśmy się na plac zabaw do Zielenicy. Najpierw w klasie pani rozdała nam suchy prowiant i przypomniała jak zachowywać się czasie drogi i na placu zabaw. Wyszliśmy około godziny 8.15. Każdy z nas wziął ze sobą pieniądze i w pobliskim sklepie zrobiliśmy drobne zakupy. Droga minęła nam bardzo szybko i kiedy już doszliśmy do Zielenicy zaczęło się istne szaleństwo. Pobiegliśmy na karuzele, huśtawki, zjeżdżalnie i drabinki. Wszyscy bawili się bardzo dobrze. Po godzinie 11.00 musieliśmy wracać do szkoły.

Mateusz Łomecki klasa III

 

 

 

W dniu 14 VI 2013r. my dzieci z klasy II i III wybraliśmy się wraz z paniami do Zielenicy . Szliśmy około jednej godziny. W czasie drogi dwa razy odpoczywaliśmy. Kiedy doszliśmy na plac zabaw zaczęła się beztroska zabawa. Wszyscy byliśmy zadowoleni. Szkoda tylko, że byliśmy tam tak krótko.

 

Alicja Rydzewska klasa III

Galeria

Powrót

Menu dodatkowe

  • ółążść‡

Dzisiaj jest

wtorek,
12 grudnia 2017

(346. dzień roku)

Zegar

Sonda

Maryja jest naszą potężną wspomożycielką

wierzę w to z całego serca,doświadczam Jej wstawiennictwa bardzo wyraźnie

wierzę w Jej pomoc

wierzę bo tak mnie uczą rodzice

nie wierzę Jej


Blok reklamowy

Dźwięk

Brak pliku dźwiękowego