Poniedziałek, VII Tydzień Wielkanocny Rok A, I Wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej, dziewicy

Po uroczystościach odpustowych w Pieszkowie odbył się festyn parafialny.

Piękna pogoda( a dawno jej nie było) umoźliwiła przeprowadzenie wszystkich atrakcji festynu.Były zespoły,konkursy,licytacje,stoiska z różnymi produktami.

Można było miło spędzić słoneczne letnie popołudnie.Dziękuję wszystkim,którzy pomogli zorganizować festyn.Panu Jezusowi za błogosławieństwo i piękną pogodę.

Radzie Parafialnej z Markiem Pasławskim na czele.Wójtom Bożenie Olszewskiej-Świtaj i Kazimierzowi Montewce.Sołtysom Andrzejowi Piędziakowi,Robertowi Baniewskiemu,

Jolancie Widlak,Genowefie Górskiej.Dziękuję dla Władysława Hołóba i Jana Znamierowskiego.Dziękuję Wiesławowi Krasińskiemu.Wszystkim ofiarodawcom,wszystkim pracującym przed,w i po festynie.

Wszystkim pieknie się bawiącym.

Zarobiona na festynie kwota będzie pomocna w dofinansowaniu remontu kościoła.

Bóg zapłać!!!