Poniedziałek, XXIX Tydzień zwykły Rok A, I Dzień powszedn

ZEBRANIE Z RODZICAMI

Dnia 10.02.2012r. do naszej szkoły przybyli rodzice, aby zapoznać się z ocenami, postępami w nauce oraz zachowaniem swoich pociech. Przed wywiadówką uczniowie z kółka teatralnego zaprezentowali rodzicom swój program artystyczny „Wybory Miss Gracji i Inteligencji Polskiej Wsi”. Było to spojrzenie w „krzywym zwierciadle” na dzisiejsze programy, którymi telewizja wręcz „bombarduje” widza, uzależniając go, a uczniowie zamiast wartościowych programów edukacyjnych wybierają właśnie różnego rodzaju realisty show. Przedstawienie wszystkim bardzo się podobało. Była to jednocześnie premiera zarówno przed rodzicami, jak i nauczycielami oraz uczniami naszej szkoły . Po takim występie łatwiej było niektórym uczniom „znieść” spotkanie rodziców z wychowawcą.

E. Żarska

T. Pastuch

poniedziałek,
23 października 2017