Czwartek, VI Tydzień Wielkanocny Rok A, I Dzień powszedni, albo wspomnienie św. Bedy Czcigodnego, Prezbitera i doktora Kościoła, albo wspomnienie św. Grzegorza VII, papieża, albo wspomnienie św. Marii Magdaleny de Pazzi, dziewicy

Dnia 22 maja o godzinie 16.00 odbyło się bierzmowanie.Sakramentu udzielił ks. abp Edmund Piszcz.Bóg zapłać wszystkim za piękną uroczystość.

Księdzu abp za udzielenie sakramentu.Młodzieży za piękne przygotowanie i dar ołtarza.

Wszystkim wiernym za przybycie na uroczystość i wspieranie naszej młodzieży swoją modlitwą.

Niech Duch Świety prowadzi naszą młodzież i umacnia do dawania świadectwa wiary.Otwiera na dar męstwa aby między tymi, którzy zagubili wiarę pomogła ją odnaleźć,wśród smutnych niosła radosć a w świecie tak bardzo obojętnym na drugiego człowieka niosła miłość Chrystusa.Liczymy na was!

Abp bierzmuje Weronikę

Następna osoba-Damian

Wspólne zdjęcie z biskupem

Drugie zdjęcie

Wspólne zdjęcie z księdzem-trochę zamazane ale twarze można rozpoznać.