Konkurs na najładniejszą palmę został rozstrztygnięty.

Jury w składzie-Ks.Leszek Wojcinowicz,Bożena Olszewska-Świtaj i Elżbieta Żarska postanowiło:

W kategori palm miniaturek dzieci i młodzieży przyznać miejsca

1.Joanna Tańska

W kategori palm miniaturek starsi

1.Agnieszka Szulewa

2.Mieszkańcy Janikowa

W Kategori palm większych dzieci i młodzież

1.Kinga i Kamila Krasińska

2.Aleksandra Petrecka

3.Ksawery Sokulski

W kategori palm większych starsi

1.Mieszkańcy Janikowa

2.Barbara Wojtowicz

Nagrody wręczył zastępca wójta  gminy Górowo Iławeckie Kazimierz Montewka.Sponsorem nagród był Gminny Ośrodek Kultury w Górowie Iławeckim i coś tam dorzucił ks.Leszek.Na wyróżnienie zasługuje też pani Barbara Wojtowicz ,która co roku przygotowuje palmę.Łączny jej wkład w ten konkurs jest zatem największy.Wszystkie palmy pięknie wykonano.Podziwiamy trud włożony w wykonanie miniaturek.Precyzja i cierpliwość jest  tu niezbędna.Dziękujemy za zaangażowanie.Zapraszamy w przyszłym roku mieszkańców innych parafii w naszej gminie do spróbowania swoich sił.Im większa konkurencja tym większa satysfakcja z wygrania .To też wkład w tworzenie miejscowej kultury.Łatwo kupić palmę ale wykonać samemu to już co innego.To regionalne dzieło sztuki.To bogactwo kultury w naszej gminie.

Procesja w Niedzielę Palmową.Na początku procesji palmy,które brały udział w konkursie.

Miniaturek niestety nie widać.