Wtorek, XII Tydzień zwykły Rok A, I Dzień powszedn

Dnia 8 marca w grupie maluszków (3,4 latki) obchodziliśmy Święto Kobiet. Chłopcy złożyli dziewczynkom życzenia, oraz obdarowali je lizakami. Potem odbył się poczęstunek przygotowany przez rodziców. Chłopcy również złożyli swojej pani życzenia i obdarowali kwiatkami. Wprowadziliśmy miły i wesoły nastrój w grupie.

B.D.

Dzień Kobiet w oddziale przedszkolnym przebiegał w bardzo miłej atmosferze. Rodzice jak już wielokrotnie wcześniej stanęli na wysokości zadania. Dziewczynki dostały upominki, a stoły uginały się od ciast i innych smakołyków.

E. Dybcio

ÓSMY MARCA

8 Marca – to szczególny dzień dla wszystkich Pań. I w naszej szkole rozpoczął się on nieco inaczej. Chłopcy z Samorządu Uczniowskiego obdarowali tego ranka każdą Kobietkę Dużą i Małą czekoladką, składając im przy tym najserdeczniejsze życzenia. I chociaż poeta nazwał kobietę "puchem marnym", to bez nich wiadomo, "czem byłby ten świat"?

E. Żarska

Wszystkiego dobrego naszym Paniom uczącym i uczącym się,pracującym w szkole.

Zdrowia,szczęścia i Bożej miłości w sercu życzy ks.Leszek