Czwartek, VI Tydzień zwykły
Rok C, I
Dzień Powszedni albo wspomnienie św. Piotra Damianiego, biskupa i doktora Kościoła

„Czyste powietrze wokół nas”

Klasa „0” przystąpiła do realizacji Programu przedszkolnej edukacji antytytoniowej – „Czyste powietrze wokół nas!” W realizację programu będą włączeni także rodzice. Dzieci na spacerach obserwowały różne źródła dymu. Było to też zadaniem domowym, aby razem z rodzicami obserwować wydobywający się z różnych źródeł dym. Na zajęciach w dniu 23.II.2012r. zastanawialiśmy się nad tym – „Co i dlaczego dymi?” Dzieci podzielone na grupy malowały wszystko co dymi. Zaplanowane są dalsze zajęcia z tego cyklu.

E. Dybcio

czwartek,