Czwartek, VI Tydzień zwykły
Rok C, I
Dzień Powszedni albo wspomnienie św. Piotra Damianiego, biskupa i doktora Kościoła

„Kulig, kulig mknie…”

Dnia 16 lutego 2012 r. uczniowie klasy IV wybrali się na kulig do gospodarstwa państwa Krasińskich w Bądzach. Celem kuligu było połączenie dobrej zabawy z integracją klasy. Nie obyło się bez wywrotek, ale dzieci świetnie się bawiły a największą frajdę sprawiła jazda na dużym worku. Kulig zakończył się ogniskiem i pieczeniem kiełbasek oraz pałaszowaniem słodkości, które przygotowała p. E. Krasińska. Zabawa była udana i humory wszystkim dopisywały, a dzieci zadowolone i pełne wrażeń wróciły do szkoły. Dziękuję państwu M.M. Baluch, panom W. Tatol i M. Rydzewskiemu za pomoc oraz państwu E. i W. Krasińskim za wspaniały kulig i ciepłe przyjęcie.

M. Karpowicz

czwartek,