Menu

Liturgia słowa

Czytania:

  • Ewangelia:

Święta

Wtorek, XII Tydzień zwykły Rok A, I Dzień powszedn

Wyszukiwanie

Polecamy strony

Licznik

Liczba wyświetleń strony:
2883

Statystyki

Choinka w Pieszkowie


         Tegoroczna Choinka 2012 upłynęła w naszej szkole pod znakiem karnawałowego  szaleństwa. Najpierw miał miejsce konkurs na najciekawsze, najbardziej pomysłowe przebranie. Jury miało twardy orzech do zgryzienia, aby wyłonić zwycięzców, gdyż zarówno dzieci jak i rodzice stanęli na wysokości zadania: stroje były pomysłowe i pracochłonne. Ostatecznie statuetkę "Super przebranie" otrzymał Staś, a właściwie siostra Stanisława w stroju zakonnicy.
Ponadto nagrodzono 20 dzieci upominkami i słodyczami, a pozostałe przebrane dzieci otrzymały słodycze. Potem kolejny taneczny Konkurs – Król i Królowa Balu. Ten zaszczytny tytuł przypadł uczniom klasy szóstej – Izie i Mateuszowi. Pięknie prezentowali się na podium z pucharami, w szarfie i koronie. A potem moment, na który czekali wszyscy: starsi i młodsi: na holu pojawił się św. Mikołaj z "drobnym" elfem i mnóstwem prezentów wśród których znalazły się również paczki sponsorowane przez naszego 
ks. Proboszcza. Okrzykom radości nie było końca. I chyba nie było nikogo, kto nie zostałby przez Mikołaja obdarowanym. Chyba, że był niegrzeczny, na poprawę ma przecież cały rok. 
Do siego roku!


                                                                                                        E. Żarska
                                                                                                        H. Stankiewicz
                                                                                                         J. Ruczyńska 

Powrót