Piątek, XI Tydzień zwykły
Rok B, II
Dzień Powszedni albo wspomnienie św. Paulina z Noli, biskupa albo wspomnienie świętych męczenników Jana Fishera, biskupa, i Tomasza Morea

23 lipca nazajutrz po odpuście odbył się Festyn Rodzinny w Pieszkowie.

Mimo słabej pogody frekwencja była najwyższa ze wszystkich dotąd odbywających się festynów w tej miejscowości.Sołtys Andrzej Piędziak bardzo dużo serca włożył w jego przygotowanie.Wiele serca okazali również  sponsorzy,których odczytanie zajęło sporo minut na Mszy św.dziękczynnej za nich odprawianej.Bóg zapłać im  za otwartość i hojność.Wiele osób pięknie wspierało sołtysa,wiele miejscowości włożyło swoje serce i czas w przygotowanie festynu.Pomogli także mieszkańcy sąsiednich miejscowości.Ich wkład zaowocował piękną zabawą i uzbieraniem na remont kościoła w Pieszkowie 11851 zł.
Bóg zapłać wszystkim!!!!!!!!!!!!!!!!

Festyn 2011