Wtorek, XXIX Tydzień zwykły
Rok B, II
Dzień Powszedni albo wspomnienie św. Jana Kapistrana, prezbitera albo wspomnienie św. Józefa Bilczewskiego, biskupa

11.VI w Janikowie odbył się festyn rodzinny zorganizowany przez Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Wsi Janikowo.Przy organizowaniu atrakcji wspierały stowarzyszenie rada sołecka,parafialna,Urząd Gminy w Górowie i  ks.Leszek.Nie było zbyt wiele osób na tym festynie ale ci którzy przybyli myślę ,że byli zadowoleni i miło spędzili czas.Można było wysłuchać zespołów,zjeść coś smacznego,skorzystać z gorących dań z grilla,wygrać coś ciekawego w konkursach.Na koniec zabawa w świetlicy.
Dziękuję organizatorom i zachęcam do organizowania w przyszłości również takich okazji do wspólnego miłego spędzenia czasu.

Festyn

Występy