Poniedziałek, XXIX Tydzień zwykły Rok A, I Dzień powszedn

1 lipca o godzinie 8.30 wyjechaliśmy z Pieszkowa,autokar zabrał wcześniej pielgrzymów z Bartoszyc.Zatrzymaliśmy się na Mszę św.w Głotowie-Sanktuarium Eucharystycznym.Odprawiliśmy Drogę Krzyżową. Następnie przejechaliśmy do Lichenia.Tam oglądaliśmy piękne kapliczki,ogrody.Modliliśmy się w nowej  bazylice.
W sobotę od godziny 10.20 byliśmy na czuwaniu z ks.Johnem .Modliliśmy się,słuchaliśmy ciekawych konferencji.Na koniec była Msza św. a po niej modlitwa o uzdrowienie Ks.John Bashobora .Ksiądz odznacza się niezwykłą wiarą,tak że łatwiej można zrozumieć Jezusowe zapewnienie o wierze która przenosi góry.Można było mimo chłodu poczuć na prawdę bliskość nieba.Chociaż i szturmu piekieł nie dało się nie zauważyć.Dziękuje wszystkim za wytrwanie i wspólną modlitwę.

Ks.John Bashobora i Halina Frąckowiak

Nasza grupa na modlitwie

poniedziałek,
23 października 2017