Poniedziałek, VII Tydzień Wielkanocny Rok A, I Wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej, dziewicy

10.czerwca o godzinie 16.00 Sakrament Bierzmowania z rąk ks. arcybiskupa dr Edmunda Piszcza przyjęło 11 osób z naszej parafii.Młodzież po rocznym okresie przygotowań w szkole i kościele mogła cieszyć się z przyjścia Ducha Świętego , który obdarzył ją swoimi darami.Czy się te dary w nich rozwiną zależy od nich.Czy będą trwać dalej na modlitwie,Eucharystii?Czy będą wierni głosowi Ducha Świętego,Jego natchnieniom?Jeżeli tak Duch Święty nie pozostanie bez odpowiedzi. Również od nas wszystkich wierzących zależy. Czy będziemy ich wspierać modlitwą i dobrym przykładem.Nie zapominajmy w modlitwie o młodzieży.Tak wiele zagrożeń współczesnego świata czyha na nią na każdym kroku.Tak wiele jest reklam szybkiego zysku i szczęścia.Módlmy się by rozumieli że klucz do trwałego i prawdziwego szczęścia ma tylko Jezus!