Poniedziałek, VII Tydzień Wielkanocny Rok A, I Wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej, dziewicy

W dniach 14-19 lipca odbyła się pielgrzymka autokarowa do  Kałkowa,Częstochowy,Łagiewniki,Wadowic,Zakopanego i wyjazd na Słowację.Pierwszego dnia odprawiliśmy Mszę św. w Kałkowie.Drugi dzień to pobyt w Jasnogórskim Sanktuarium i odwiedzenie domu sługi Bożego Jana Pawła II.Te dwa miejsca są tak sobie bliskie.Trzeci dzień to krótki pobyt na Słowacji w Popradzie :).
Czwarty dzień to zwiedzanie Zakopanego odwiedzenie Sanktuarium na Krzeptówkach.Piąty to Msza w Łagiewnikach i zwiedzanie Wawela i Krakowskiej Starówki.Szósty dzień to powrót na naszą daleką północ- Pieszkowo i okolice.

Kałków

Wadowice kościół

Wodospadzik w Zakopanem

Na Kasprowym Wierchu

Kasprowy Wierch przed burzą

Piękno rąk naszego Stwórcy

Krzeptówki

Przed papieskim ołtarzem

Łagiewniki

Przy grobie prezydenckiej pary

Przewodnik oprowadził nas po krakowskiej Starówce i ubogacił nas swoją historyczną wiedzą

Zakaz wstępu ze zwierzętami.Kotek podziwia tabliczkę i się nią nie przejmuje.To raczej nam było tu ciężko wejść a nie jemu.

Na koniec zdjęcie z legendarnym smokiem ziejącym ogniem