1.Msze w dni zwykłe o godz.17.00 w Pieszkowie.

2.Najbliższa msza św. i modlitwy przez wstawiennictwo św.Charbela 27  marzec .Godz.19.00 różaniec,19.40 msza św.Ze względu na Wielki Tydzień będzie to spotkanie przygotowujące do przeżycia Triduum Paschalnego .Z akcentem na mękę naszego Zbawiciela.

3.W piątek Droga Krzyżowa o 15.30 w Janikowie i 17.00 w Pieszkowie.

4.Rekolekcje wielkopostne w piątek ,sobotę i nedzielę 15,16 i 17 marca.Prowadzi ks.Kazimierz Sawostianik- ojciec duchowny księzy archidiecezji warmińskiej.

Program na plakacie powyżej.

Spowiedź w piatek i sobotę przed mszami i na początku mszy św.

Taca z niedzieli jako wyraz wdzięczności dla księdza rekolekcjonisty za poprowadzenie rekolekcji.

W Niedzielę na mszy o 12.30 wprowadzenie relikiwii bł.Jerzego Popiełuszko.Obecny będzie z nami rodzony brat bł.Jerzego Józef Popiełuszko z żoną.

Zachęcam do modlitwy o owoce tych rekolekcji i zachęcam do uczestnictwa.

.

Najświetszy Sakrament jest wystawiony w Pieszkowie  od 15.00 do 24.00 otwarta również krata i można podejść bliżej Zmartwychwstałego Jezusa obecnego w wystawionej Hostii.Wiele łask wierni zawdzieczają Jezusowi przy tej modlitwie.To niesłychane jak mocno jest z tymi,którzy w Nim szukają ratunku i pociechy.O 24.00 zawsze błogosławię Najświętszym Sakramentem was wszystkich,mieszkańców tej parafii i zwiazane z nią wspólnoty.Wspólnoty różańcowe z naszej diecezji ,które mam pod opieką.

Proszę pamietać o modlitwie ,zwłaszcza różańcowej.Gdy św Jan Bosko potrzebował ochotników do pomocy przy umierających z powodu cholery zgłosiło się 24 młodych ludzi.Żaden z nich nie zachorował choć pracowali przy nich przez pół roku szalejącej zarazy.Św.Jan Bosko im to obiecał ostrzegając tylko by mieli serca oczyszczone przez spowiedż i zaufali Maryji.Polecam jego radę jako jego gorący czciciel.Kto może przyjmujcie jak najcześciej Komunię świętą,jak się boicie to w dni zwykłe kiedy mniej ludzi.Nie bójcie się Eucharystii.Ona jest waszym największym lekarstwem.Kościół będzie otwarty cały dzień i codziennie od godz.15.00 adoracja do godz.24.00.

Polecam was codziennie w modlitwie przed Najświętszym Sakramentem.

Ks.proboszcz Leszek Wojcinowicz

Udzielając tych pouczeń nie pochwalam was i za to , że schodzicie się razem nie na lepsze , ale ku gorszemu . Przede wszystkim słyszę - i po części wierzę - że zdarzają się między wami spory , gdy schodzicie się razem jako Kościół . Zresztą nawet muszą być wśród was rozdarcia , żeby się okazało , którzy są wypróbowani . Tak więc , gdy się zbieracie , nie ma u was spożywania Wieczerzy Pańskiej . Każdy bowiem już wcześniej zabiera się do własnego jedzenia , i tak się zdarza , że jeden jest głodny , podczas gdy drugi nietrzeźwy . Czyż nie macie domów , aby tam jeść i pić ? Czy chcecie znieważać Boże zgromadzenie i zawstydzać tych , którzy nic nie mają ? Cóż wam powiem ? Czy będę was chwalił ? Nie , za to was nie chwalę ! Ja bowiem otrzymałem od Pana to , co wam przekazałem , że Pan Jezus tej nocy , kiedy został wydany , wziął chleb i dzięki uczyniwszy połamał i rzekł : « To jest Ciało moje za was [ wydane ]. Czyńcie to na moją pamiątkę ». Podobnie , skończywszy wieczerzę , wziął kielich , mówiąc : « Ten kielich jest Nowym Przymierzem we Krwi mojej . Czyńcie to , ile razy pić będziecie , na moją pamiątkę » . Ilekroć bowiem spożywacie ten chleb albo pijecie kielich , śmierć Pańską głosicie , aż przyjdzie . Dlatego też kto spożywa chleb lub pije kielich Pański niegodnie , winny będzie Ciała i Krwi Pańskiej .28 Niech przeto człowiek baczy na siebie samego, spożywając ten chleb i pijąc z tego kielicha. 29 Kto bowiem spożywa i pije nie zważając na Ciało [Pańskie]13, wyrok sobie spożywa i pije.  1 Kor.11.17-29.

"Nie wyobrażasz sobie jak jestem obrażany w czasie KAŻDEJ Eucharystii. Ludzie sobie nie zdają sprawy z tego co wyprawiają. Gdy przyjmują Mnie niegodnie ściągają na siebie najcięższe kary! Przychodzą do świątyni raz na jakis czas, wyspowiadają się byle jak i idą przyjąć to Ciało. Przyjmują mnie z grzechami pychy, egoizmu, cynizmu, nieczystości. Nie spowiadają się z tego bo uważają ze to nie jest grzech, wstydzą się lub uważają ze ksiądz nie musi wiedzieć o tym. O córko cóż ludzie wyprawiają. Gdybyś wiedziała jak za każdym razem cierpię po takiej spowiedzi. Cóż za brak wiary, zaufania i miłości! Jest was kilku którzy szczerze się spowiadają i godnie mnie przyjmują w Komunii Świętej. A co z resztą świata. Córko biada światu za to co robi. Mów o tym głośno. Niech każdy wie że z każdą "złą" spowiedzią i Komunią Świętą ściągają na siebie zagładę" Słowa które Jezus ze smutkiem i łzami powiedział w marcu 2020 roku jednej z dusz mistycznych, której można zaufać.

"Wy katolicy Jesteście gorsi od pogan! Poganie czczą swoich bogów z nalezytym szacunkiem. A wy swojego Boga ktory za was poszedł na krzyż, który przebacza wam wszystko, który kocha was nieogarnięta miłością macie za nic w Najświętszym Sakramencie i nie tylko"