Poniedziałek, XXVIII Tydzień zwykły
Wspomnienie św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła

30 stycznia Zielenica zorganizowała zabawę choinkową .Organizacją zajęła się Beata Szczur i młodzież z tej miejscowości.Na pewno było warto zorganizować .Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem.Kolędy we własnej aranżacji przedstawiał lokalny zespół ARMIA, w skład którego wchodzili Aneta Marczenko, Aneta Pisz, Iza Orzeł, Magda Orzeł i DJ Robert Sławiński. Dziewczyny z zespołu były także odpowiedzialne za prowadzenie całej imprezy oraz gier dla dzieci. Udział brało 31 dzieci oraz rodzice. Dzieci odwiedził Święty Mikołaj, który obdarował dzieci drobnymi prezentami, a rodzice i obecny ks.Leszek otrzymali rózgi od Diabła€" Andrzej Sławiński ''. Zespół przewiduje dalszą działalność na scenie artystycznej, nie tylko muzycznej. Aktualnie przygotowuje program kabaretowy, który również będzie wystawiony w Zielenicy.

Choinka w Zielenicy

Dziękuję za dosłane zdjęcia.

Wpisz swój komentarz, a następnie prześlij go klikając przycisk "Wyślij"

fajne

wow jakie fajne dzieciaczki!!

Bardzo miła atmosfera, świetne maluchy i nasza kochana młodziesz z ZIELENICY!!!!

Pozdrowienia dla ARMII

poniedziałek,