Menu

Święta

Piątek, XV Tydzień zwykły
Rok C, I
Dzień Powszedni

Wyszukiwanie

Polecamy strony

Licznik

Liczba wyświetleń strony:
3217

Statystyki

 

 Uroczystość ślubowania klasy I

 

 

            Dnia 02.10. 2009 r. odbyła się uroczystość ślubowania klasy I.

 Już od początku września pierwszoklasiści wiedzieli, że czeka ich uroczyste pasowanie na ucznia. Wszyscy byli tym faktem bardzo przejęci

i niezwykle ciężko pracowali, aby w tym dniu jak najlepiej zaprezentować swoje umiejętności recytatorskie i muzyczne, pokazać, że są godnymi, aby stać się pełnoprawnymi uczniami szkoły. Wreszcie nastał długo oczekiwany dzień. Na udekorowanym w jesiennej scenerii holu zebrali się uczniowie klas 0-VI, grono pedagogiczne oraz rodzice. Uczennice klasy VI serdecznie powitały młodszych kolegów i złożyły im piękne życzenia. Następnie odświętnie ubrani z  biretami na głowach pierwszaki zaprezentowały program artystyczny. Później przyszedł czas  na uroczyste ślubowanie. Następnie pani dyrektor każde dziecko pasowała wielkim ołówkiem na ucznia oraz wręczyła dyplom, książkę i zakładkę. Dzieci otrzymały też długopisy, książeczki SKO i zawieszki.

Po uroczystości mali bohaterowie pozowali do zdjęć, a następnie udały się na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Myślę, że ten dzień na zawsze pozostanie w ich pamięci.

 

                                         

 

       Wychowawca

        p. Danuta Kaczyńska

Menu dodatkowe

  • ółążść‡

Dzisiaj jest

piątek,
19 lipca 2019

(200. dzień roku)

Pogoda

Zegar

Sonda

Jak często modlisz się do Ducha Świętego?

Bardzo często

Często

Czasami

Rzadko

Bardzo rzadko


Blok reklamowy

Dźwięk

Brak pliku dźwiękowego