Menu

Liturgia słowa

Czytania:

  • Ewangelia:

Święta

Wtorek, XII Tydzień zwykły Rok A, I Dzień powszedn

Wyszukiwanie

Polecamy strony

Licznik

Liczba wyświetleń strony:
2663

Statystyki

 

 Uroczystość ślubowania klasy I

 

 

            Dnia 02.10. 2009 r. odbyła się uroczystość ślubowania klasy I.

 Już od początku września pierwszoklasiści wiedzieli, że czeka ich uroczyste pasowanie na ucznia. Wszyscy byli tym faktem bardzo przejęci

i niezwykle ciężko pracowali, aby w tym dniu jak najlepiej zaprezentować swoje umiejętności recytatorskie i muzyczne, pokazać, że są godnymi, aby stać się pełnoprawnymi uczniami szkoły. Wreszcie nastał długo oczekiwany dzień. Na udekorowanym w jesiennej scenerii holu zebrali się uczniowie klas 0-VI, grono pedagogiczne oraz rodzice. Uczennice klasy VI serdecznie powitały młodszych kolegów i złożyły im piękne życzenia. Następnie odświętnie ubrani z  biretami na głowach pierwszaki zaprezentowały program artystyczny. Później przyszedł czas  na uroczyste ślubowanie. Następnie pani dyrektor każde dziecko pasowała wielkim ołówkiem na ucznia oraz wręczyła dyplom, książkę i zakładkę. Dzieci otrzymały też długopisy, książeczki SKO i zawieszki.

Po uroczystości mali bohaterowie pozowali do zdjęć, a następnie udały się na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Myślę, że ten dzień na zawsze pozostanie w ich pamięci.

 

                                         

 

       Wychowawca

        p. Danuta Kaczyńska