Czwartek, VI Tydzień Wielkanocny Rok A, I Dzień powszedni, albo wspomnienie św. Bedy Czcigodnego, Prezbitera i doktora Kościoła, albo wspomnienie św. Grzegorza VII, papieża, albo wspomnienie św. Marii Magdaleny de Pazzi, dziewicy

Dnia 7.V.2009 na Mszy św.o godz.8.45 15 dzieci z naszej parafii przstąpiło po raz pierwszy do Komunii św.Były przygotowane przez katechetkę,Zdzisława Bińkowskiego i oczywiście przez rodziców,którzy też pięknie udekorowałi kościół i jego obejście.Dzień I Komunii był wyjątkowo zimny i deszczowy.W dodatku kolejną plagą egipską był tego dnia brak światła i ciemny na wskutek tego kościół.Jednak dziecięce serca oświetliła obecność Jezusa ,którego po raz pierwszy przyjęły w Komunii św.Modlmy się wszyscy aby nigdy i nic nie zgasiło w tych dzieciach wiary.Aby jak najczęściej przystępowały do Komunii św. i często oczyszczały swoje dusze w sakramencie pokuty.