Czwartek, VI Tydzień Wielkanocny Rok A, I Dzień powszedni, albo wspomnienie św. Bedy Czcigodnego, Prezbitera i doktora Kościoła, albo wspomnienie św. Grzegorza VII, papieża, albo wspomnienie św. Marii Magdaleny de Pazzi, dziewicy

Dnia 2 maja ponownie dzieci i młodzież naszej parafii wybrała się na dzień otwarty do Warmińskiego Seminarium Duchownego.Najperw uczestniczyliśmy we Mszy św.Rozgrywki piłki nożnej się odbyły jak zawsze ale nasza parafia tym razem nie wzięła w nich udziału.Jednak czas miło spędziliśmy wędrując po seminarium i zwiedzając z księdzem jego otoczenie:piękne nowe osiedle i las otaczający przedmieścia Olsztyna.Klerycy przygotowali stoiska z zapiekankami,kawą,lodami i gorącą kiełbaską.

Na nowym osiedlu

Inne ujęcie

Niektórzy najlepiej czuli się na drzewie

W autokarze przed powrotem do domu.

Pasażerowie tylniej części autokaru.